Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Festival Kvasiny 2015  •  6. květen 2015

Úderem osmé hodiny se opět začal plnit areál malými volejbalisty. Tentokrát byl na pořadu dne barevný mini-volejbal v barvách žlutý, oranžový, červený a modrý a oproti sobotě bylo tedy na kurtech opravdu živo. Počasí se po nočních deštích umoudřilo a tak byl turnaj v 9:20 zahájen.

Do žlutého mini se přihlásilo 18 družstev, která zápasila na 3 hřištích, které nám byly zapůjčeny od tenistů  přilehlém areálu, protože jsme se jak již klasicky na náš nevešli. Oranžový mini-volejbal se hrál na 4 hřištích a nastoupilo v něm 23 družstev. Červený mini-volejbal se stal nejpočetnější skupinou a hrál se tak na 8 hřištích. Chytání míčů je zde již zakázáno, takže děti hrály již opravdový volejbal,  i když zde nesmějí používat úder "bagrem", což na druhou stranudělá tuto barvičku velmi zajímavou. Modrý minivolejbal je již co se týče hry klasickým volejbalem hraným pouze na menším hřišti v počtu třech hráčů, byl proto rozdělen na dvě skupiny chlapců a dívek. Do kategorie chlapců se přihlásilo 10 týmů a bojovaly ve dvou skupinách na jednom hřišti.

Bohužel nedělní počasí nevydrželo a tak se dohrály pouze základní skupiny.Okolo 13 hodiny totiž začalo pršet již natolik, že turnaj musel být kvůli silnému dešti předčasně ukončen. z dohraných základních skupin se tedy po sečtení vyhraných setů a míčů určili vítězové a všechna zúčastněná družstva dostala věcné ceny.  Děti se pak po 14 hodině řádně promočené, unavené, ale spokojené odebraly na cestu domů.

Výsledkovou listinu a fotky naleznete v přílohách.

autor: Pavlína Klárová – VK Auto Škoda Kvasiny

vložil: Jakub Lejsek – koordinátor minivolejbalu ČVS

Soubory ke stažení

Fotogalerie

OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

February 2023

Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS