Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Břeclav - výsledky  •  8. únor 2011

V úterý 8. února se sportovní hale Lokomotivy opět stala dějištěm dalšího z minivolejbalových turnajů, který zde uspořádal pro družstva okresu Břeclav místní volejbalový oddíl. Akce byla bohužel tentokrát poznamenána malou účastí z důvodu marodky velkého počtu hráčů a hráček. Přesto zde měli možnost změřit síly 4 družstva oranžového minivolejbalu a 5 týmů v zeleném minivolejbalu.

Na prvním místě v zeleném se umístil tým Chelsea (Polachová, Václavíková a Okasová), druhé místo obsadil tým Žluťásci (Pavlovová, Macounová a Pšurná) a třetí skončil tým z DDM Mikulov - Kapusty (Vavříková, Illešová, Odeknebová) .

V oranžovém patřilo vítězství týmu Blondýny (Reháková, Brucháčková), na druhém místě se umístil tým Kalhoty a třetí místo obsadil tým Vojtíšci (Hromeda, Hu-ien).

Vítězná družstva obdržela od předsedy oddílu diplomy a ceny. Všichni ostatní zúčastnění dostali za předvedené výkony malou sladkou odměnu.

Článek převzat z webu, na kterém naleznete i fotky z turnaje.

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

September 2021

Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS