Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Zlín 2023

Přihlašování na turnaj Zlín 2023 bylo ukončeno.

Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. VK PFN Znojmo: PFN Znojmo Z1 (žlutý)
  2. VK PFN Znojmo: PFN Znojmo Z2 (žlutý)
  3. VK PFN Znojmo: PFN Znojmo O1 (oranžový)
  4. VK PFN Znojmo: PFN Znojmo O2 (oranžový)
  5. VK PFN Znojmo: PFN Znojmo M1 (modrý chlapci)
  6. VK PFN Znojmo: PFN Znojmo M2 (modrý dívky)
  7. VK PFN Znojmo: PFN Znojmo M3 (modrý dívky)
  8. VK PFN Znojmo: PFN Znojmo M4 (modrý dívky)
  9. VK PFN Znojmo: PFN Znojmo M5 (modrý chlapci)
  10. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 1 (žlutý)
  11. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 2 (žlutý)
  12. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 3 (žlutý)
  13. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 4 (žlutý)
  14. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 5 (žlutý)
  15. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 6 (žlutý)
  16. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 1 (oranžový)
  17. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 2 (oranžový)
  18. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 3 (oranžový)
  19. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 1 (modrý dívky)
  20. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 2 (modrý dívky)
  21. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 3 (modrý dívky)
  22. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 4 (modrý dívky)
  23. Volejbalový Klub Napajedla z.s.: Napajedla 5 (modrý dívky)
  24. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 1 / Zlínský kraj (žlutý)
  25. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 2 / Zlínský kraj (žlutý)
  26. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 1 / Zlínský kraj (oranžový)
  27. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 2 / Zlínský kraj (oranžový)
  28. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 3 / Zlínský kraj (oranžový)
  29. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 4 / Zlínský kraj (oranžový)
  30. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 5 / Zlínský kraj (oranžový)
  31. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 6 / Zlínský kraj (oranžový)
  32. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 1 / Zlínský kraj (červený)
  33. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 2 / Zlínský kraj (červený)
  34. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 3 / Zlínský kraj (červený)
  35. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 4 / Zlínský kraj (červený)
  36. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 1 / Zlínský kraj (modrý dívky)
  37. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 2 / Zlínský kraj (modrý dívky)
  38. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 3 / Zlínský kraj (modrý dívky)
  39. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 4 / Zlínský kraj (modrý dívky)
  40. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 1 / Zlínský kraj (modrý chlapci)
  41. VSC Zlín/Zlínský kraj: VSC Zlín 2 / Zlínský kraj (modrý chlapci)
  42. Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav Z1/ Jihomoravský (žlutý)
  43. Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav Z2/Jihomoravský (žlutý)
  44. Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav O1/Jihomoravský (oranžový)
  45. Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav O2/Jihomoravský (oranžový)
  46. Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav C1/Jihomoravský (červený)
  47. Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav C2/Jihomoravský (červený)
  48. Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav Z1/Jihomoravský (zelený)
  49. Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav M1/Jihomoravský (modrý dívky)
  50. Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav M2/Jihomoravský (modrý dívky)
  51. TJ Nivnice: TJ Nivnice 1 (žlutý)
  52. TJ Nivnice: TJ Nivnice 2 (žlutý)
  53. TJ Nivnice: TJ Nivnice 3 (žlutý)
  54. TJ Nivnice: TJ Nivnice 4 (žlutý)
  55. TJ Nivnice: TJ Nivnice 5 (oranžový)
  56. TJ Nivnice: TJ Nivnice 6 (oranžový)
  57. TJ Nivnice: TJ Nivnice 7 (oranžový)
  58. TJ Nivnice: TJ Nivnice 8 (červený)
  59. TJ Nivnice: TJ Nivnice 9 (červený)
  60. VK Královo Pole: VK Královo Pole L1 (žlutý)
  61. VK Královo Pole: VK Královo Pole L2 (žlutý)
  62. VK Královo Pole: VK Královo Pole O1 (oranžový)
  63. VK Královo Pole: VK Královo Pole O2 (oranžový)
  64. VK Královo Pole: VK Královo Pole C1 (červený)
  65. VK Královo Pole: VK Královo Pole C2 (červený)
  66. VK Královo Pole: VK Královo Pole C3 (červený)
  67. VK Královo Pole: VK Královo Pole Z1 (zelený)
  68. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1 (oranžový)
  69. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 2 (oranžový)
  70. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3 (oranžový)
  71. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 4 (oranžový)
  72. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5 (oranžový)
  73. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 6 (oranžový)
  74. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 7 (oranžový)
  75. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 8 (oranžový)
  76. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 9 (oranžový)
  77. Slovácká Slavia : Slovácká Slavia Uherské Hradiště 10 (oranžový)
  78. ZŠ Unkovice: ZŠ Unkovice (oranžový)
  79. ZŠ Unkovice: ZŠ Unkovice (žlutý)
  80. ZŠ Unkovice: ZŠ Unkovice (červený)
  81. ZŠ Unkovice: ZŠ Unkovice (zelený)
  82. VSK Staré Město: SM 1 oranžový (oranžový)
  83. VSK Staré Město: SM 2 oranžový (oranžový)
  84. VSK Staré Město: SM 1 žlutý (žlutý)
  85. VSK Staré Město: SM 2 žlutý (žlutý)
  86. VSK Staré Město: SM 3 žlutý (žlutý)
  87. VSK Staré Město: SM 4 žlutý (žlutý)
  88. VSK Staré Město: SM 5 žlutý (žlutý)
  89. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - oranž 1 (oranžový)
  90. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - oranž 2 (oranžový)
  91. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - oranž 3 (oranžový)
  92. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - červení 1 (červený)
  93. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - červení 2 (červený)
  94. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - červení 3 (červený)
  95. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - červení 4 (červený)
  96. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - červení 5 (červený)
  97. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - modří 1 (modrý dívky)
  98. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - modří 2 (modrý dívky)
  99. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - modří 3 (modrý dívky)
  100. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - modří 4 (modrý dívky)
  101. VK AUSTIN Vsetín, z.s.: Vsetín - modří 5 (modrý dívky)
  102. SKV Hošťálková: Hošťálková C1 (červený)
  103. SKV Hošťálková: Hošťálková C2 (červený)
  104. SKV Hošťálková: Hošťálková M1 (modrý dívky)
  105. VK MEZ Vsetín / Zlínský kraj: VK MEZ Vsetín O1 / ZLK (oranžový)
  106. VK MEZ Vsetín / Zlínský kraj: VK MEZ Vsetín Č1 / ZLK (červený)
  107. VK MEZ Vsetín / Zlínský kraj: VK MEZ Vsetín M1 / ZLK (modrý chlapci)
  108. VK MEZ Vsetín / Zlínský kraj: VK MEZ Vsetín M2 / ZLK (modrý chlapci)
  109. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 1 (žlutý)
  110. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 2 (žlutý)
  111. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 3 (žlutý)
  112. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 4 (oranžový)
  113. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 5 (oranžový)
  114. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 6 (oranžový)
  115. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 7 (oranžový)
  116. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 8 (oranžový)
  117. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 9 (oranžový)
  118. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 10 (červený)
  119. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 11 (zelený)
  120. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 12 (zelený)
  121. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 13 (modrý dívky)
  122. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 14 (modrý dívky)
  123. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 15 (modrý dívky)
  124. VK UP Olomouc: VK UP Olomouc 16 (modrý dívky)
  125. VK PFN Znojmo/ Jihomoravský kraj: VK PFN Znojmo (červení kluci)/ Jihomoravský (červený)
  126. Bohuslavice u Zlína: Bohuslavice (zelený)
  127. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Uherské Hradiště 1 (žlutý)
  128. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Uherské Hradiště 2 (žlutý)
  129. VK Valašské Meziříčí : VK Valašské Meziříčí (žlutý)
  130. VK Valašské Meziříčí : VK Valašské Meziříčí (zelený)
  131. VK Valašské Meziříčí : VK Valašské Meziříčí (zelený)
  132. VK Valašské Meziříčí : VK Valašské Meziříčí (zelený)
  133. VK Valašské Meziříčí : VK Valašské Meziříčí (modrý dívky)
  134. TJ Slovácká Slavia : UH1 (červený)
  135. TJ Slovácká Slavia : UH2 (červený)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

Březen 2024

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
< předešlý měsíc další měsíc >

Metodika: Hodiny pohybu navíc

BANNER: pohledniceonline.cz


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: Nadace ČEZ LOGO: Minivolejbal LOGO: Český volejbal LOGO: Gala LOGO: ČEPS LOGO: Národní Sportovní Agentura