Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Praha 2022

Přihlašování na turnaj Praha 2022 bylo ukončeno.

Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. VK Lvi Praha: Lvi Praha - zelený (zelený)
  2. VK Týnec nad Sázavou/Středočeský: VK Týnec nad Sázavou A (červený)
  3. VK Týnec nad Sázavou/Středočeský: VK Týnec nad Sázavou B (červený)
  4. VK Týnec nad Sázavou/Středočeský: VK Týnec nad Sázavou C (červený)
  5. VK Týnec nad Sázavou/Středočeský: VK Týnec nad Sázavou D (červený)
  6. VK Týnec nad Sázavou/Středočeský: VK Týnec nad Sázavou (modrý dívky)
  7. SVBC z.s.: SVBC A (modrý dívky)
  8. SVBC z.s.: SVBC B (modrý dívky)
  9. TJ Baník Příbram/Středočeský kraj: TJ Baník Příbram A/Středočeský kraj (modrý dívky)
  10. TJ Baník Příbram/Středočeský kraj: TJ Baník Příbram B/Středočeský kraj (modrý dívky)
  11. TJ Neratovice: TJ Neratovice A (modrý dívky)
  12. TJ Neratovice: TJ Neratovice B (modrý dívky)
  13. TJ Neratovice: TJ Neratovice C (modrý dívky)
  14. TJ Neratovice: TJ Neratovice (červený)
  15. Orel jednota Letohrad/Pardubický: Orel jednota Letohrad/Pardubický (modrý dívky)
  16. TJ Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr A (žlutý)
  17. TJ Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr A (oranžový)
  18. TJ Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr A (červený)
  19. TJ Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr B (červený)
  20. TJ Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr A (modrý dívky)
  21. TJ Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr B (modrý dívky)
  22. TJ Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (modrý chlapci)
  23. SK JOKY/Praha: JOKY A (zelený)
  24. SK JOKY/Praha: JOKY B (zelený)
  25. SK JOKY/Praha: JOKY A (modrý dívky)
  26. SK JOKY/Praha: JOKY B (modrý dívky)
  27. TJ Církvice / Středočeský: TJ Církvice A / Středočeský (žlutý)
  28. TJ Církvice / Středočeský: TJ Církvice B / Středočeský (žlutý)
  29. TJ Církvice / Středočeský: TJ Církvice / Středočeský (oranžový)
  30. TJ Církvice / Středočeský: TJ Církvice / Středočeský (červený)
  31. TJ Církvice / Středočeský: TJ Církvice X / Středočeský (modrý dívky)
  32. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby A (žlutý)
  33. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby B (žlutý)
  34. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby C (žlutý)
  35. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby A (oranžový)
  36. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby B (oranžový)
  37. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby C (oranžový)
  38. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby D (oranžový)
  39. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby A (červený)
  40. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby B (červený)
  41. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby C (červený)
  42. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby A (zelený)
  43. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby B (zelený)
  44. BVK Nymburské BOMBY: BVK Bomby C (zelený)
  45. Kladno volejbal CZ: Kladno A (oranžový)
  46. Kladno volejbal CZ: Kladno B (oranžový)
  47. TJ Orion Praha: Orion Draci (žlutý)
  48. TJ Orion Praha: Orion jede! (zelený)
  49. TJ Orion Praha: Orionky (zelený)
  50. TJ Orion Praha: Orion Dračice (oranžový)
  51. TJ Orion Praha: Orion Hvězdičky (žlutý)
  52. TJ Orion Praha: Orion AVE (žlutý)
  53. TJ Orion Praha: Orion Mrkve (červený)
  54. TJ Orion Praha: Orion ALDA (červený)
  55. TJ Orion Praha: Orion kluci (modrý chlapci)
  56. TJ Orion Praha: Orion A (modrý dívky)
  57. TJ Orion Praha: Orion B (modrý dívky)
  58. TJ Orion Praha: Orion Veverky (žlutý)
  59. SK Meteor Praha: Meteor A (oranžový)
  60. SK Meteor Praha: Meteor B (oranžový)
  61. SK Meteor Praha: Meteor C (oranžový)
  62. SK Meteor Praha: Meteor A (žlutý)
  63. SK Meteor Praha: Meteor B (žlutý)
  64. SK Meteor Praha: Meteor C (žlutý)
  65. SK Meteor Praha: Meteor A (modrý dívky)
  66. SK Meteor Praha: Meteor B (modrý dívky)
  67. SK Meteor Praha: Meteor C (modrý dívky)
  68. SK Meteor Praha: Meteor A (modrý chlapci)
  69. SK Meteor Praha: Meteor B (modrý chlapci)
  70. SK Meteor Praha: Meteor D (modrý dívky)
  71. SK Meteor Praha: Meteor E (modrý dívky)
  72. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují A (modrý dívky)
  73. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují B (modrý dívky)
  74. SK Prosek Praha: Prosek - Líbeznice A (žlutý)
  75. SK Prosek Praha: Prosek - Líbeznice B (žlutý)
  76. SK Prosek Praha: Prosek - Líbeznice A (oranžový)
  77. SK Prosek Praha: Prosek - Líbeznice B (oranžový)
  78. SK Prosek Praha: Prosek - Líbeznice C (oranžový)
  79. TJ Baník Příbram: Baník Příbram A (červený)
  80. TJ Baník Příbram: Baník Příbram B (červený)
  81. TJ Baník Příbram: Baník Příbram C (červený)
  82. TJ Baník Příbram: Baník Příbram A (zelený)
  83. PVK Olymp Praha: Olymp Praha A (žlutý)
  84. PVK Olymp Praha: Olymp Praha (modrý dívky)
  85. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště A (modrý chlapci)
  86. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště B (modrý chlapci)
  87. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště E (červený)
  88. TJ Spartak Hořovice: Hořovice (žlutý)
  89. TJ Spartak Hořovice: Hořovice A (červený)
  90. TJ Spartak Hořovice: Hořovice B (červený)
  91. TJ EMĚ Mělník: Mělník A (červený)
  92. TJ EMĚ Mělník: Mělník B (červený)
  93. TJ EMĚ Mělník: Mělník C (červený)
  94. Tj Sokol Praha Vrsovice: Nevzdáme to (žlutý)
  95. Tj Sokol Praha Vrsovice: Dlouhani z Vrsovic (oranžový)
  96. Tj Sokol Praha Vrsovice: Vrsovice (červený)
  97. Tj Sokol Praha Vrsovice: Kočky z Vrsovic (červený)
  98. Tj Sokol Praha Vrsovice: Kovadliny (červený)
  99. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny A (oranžový)
  100. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny B (oranžový)
  101. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (červený)
  102. VK Příbram: VK Příbram A (modrý chlapci)
  103. VK Příbram: VK Příbram B (modrý chlapci)
  104. VK Příbram: VK Příbram C (modrý chlapci)
  105. TJ ABC Branik: Branik (žlutý)
  106. TJ ABC Branik: Branik A (žlutý)
  107. TJ ABC Branik: Branik (oranžový)
  108. TJ ABC Branik: Branik (červený)
  109. TJ ABC Branik: Branik A (červený)
  110. TJ ABC Branik: Branik (zelený)
  111. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha A (žlutý)
  112. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha B (žlutý)
  113. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha C (žlutý)
  114. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha A (oranžový)
  115. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha B (oranžový)
  116. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha C (oranžový)
  117. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha D (oranžový)
  118. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha E (oranžový)
  119. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha F (oranžový)
  120. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha A (červený)
  121. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha A (modrý dívky)
  122. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha B (modrý dívky)
  123. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha C (modrý dívky)
  124. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha D (modrý dívky)
  125. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha G (oranžový)
  126. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha A (zelený)
  127. SK Kometa Praha: SK Kometa Praha B (zelený)
  128. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice/ Ústecký kraj (žlutý)
  129. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice/ Ústecký kraj (oranžový)
  130. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice A/ Ústecký kraj (červený)
  131. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice B/ Ústecký kraj (červený)
  132. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice A/ Ústecký kraj (modrý dívky)
  133. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice B/ Ústecký kraj (modrý dívky)
  134. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice C/ Ústecký kraj (modrý dívky)
  135. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice D/ Ústecký kraj (modrý dívky)
  136. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice E/ Ústecký kraj (modrý dívky)
  137. SK Prosek Praha: Prosek A (oranžový)
  138. SK Prosek Praha: Prosek A (červený)
  139. SK Prosek Praha: Prosek B (červený)
  140. SK Prosek Praha: Prosek A (zelený)
  141. SK Prosek Praha: Prosek B (zelený)
  142. SK Prosek Praha: Prosek A (modrý chlapci)
  143. SK Prosek Praha: Prosek B (modrý chlapci)
  144. TJ Sokol Dobřichovice: Dobřichovice (oranžový)
  145. TJ Sokol Dobřichovice: Dobřichovice (červený)
  146. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha (modrý chlapci)
  147. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha (modrý dívky)
  148. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (zelený)
  149. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (zelený)
  150. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (červený)
  151. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (červený)
  152. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha C (červený)
  153. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha D (červený)
  154. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (oranžový)
  155. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (oranžový)
  156. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha C (oranžový)
  157. Tatran Střešovice: Střešovice B (oranžový)
  158. Tatran Střešovice: Střešovice A (oranžový)
  159. Tatran Střešovice: Střešovice (žlutý)
  160. Tatran Střešovice: Střešovice (červený)
  161. Tatran Střešovice: Střešovice A (modrý dívky)
  162. Tatran Střešovice: Střešovice B (modrý dívky)
  163. Tatran Střešovice: Střešovice C (modrý dívky)
  164. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY A/Středočeský (žlutý)
  165. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY B/Středočeský (žlutý)
  166. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY C/Středočeský (žlutý)
  167. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY A/Středočeský (oranžový)
  168. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY B/Středočeský (oranžový)
  169. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY C/Středočeský (oranžový)
  170. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY D/Středočeský (oranžový)
  171. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY E/Středočeský (oranžový)
  172. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY /Středočeský (červený)
  173. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY /Středočeský (zelený)
  174. TJ KRALUPY/Středočeský: KRALUPY /Středočeský (modrý dívky)
  175. BVC Chodov : BVC 3 (oranžový)
  176. BVC Chodov : BVC 1 (modrý dívky)
  177. VK Lvi Praha: Lvi Praha 1 (žlutý)
  178. VK Lvi Praha: Lvi Praha 2 (žlutý)
  179. VK Lvi Praha: Lvi Praha 3 (žlutý)
  180. VK Lvi Praha: Lvi Praha 4 (žlutý)
  181. VK Lvi Praha: Lvi Praha 5 (žlutý)
  182. VK Lvi Praha: Lvi Praha 1 (oranžový)
  183. VK Lvi Praha: Lvi Praha 2 (oranžový)
  184. VK Lvi Praha: Lvi Praha 1 (červený)
  185. VK Lvi Praha: Lvi Praha 2 (červený)
  186. TJ Spartak Pečky: Pečky (žlutý)
  187. TJ Spartak Pečky: Pečky (červený)
  188. TJ Spartak Pečky: Pečky (zelený)
  189. TJ Spartak Pečky: Pečky (modrý dívky)
  190. TJ Sokol Horní Počernice: HP A (modrý dívky)
  191. TJ Sokol Horní Počernice: HP B (modrý dívky)
  192. VK Dukla Liberec: VK Dukla Liberec A (modrý dívky)
  193. VK Dukla Liberec: VK Dukla Liberec B (modrý dívky)
  194. VK Dukla Liberec: VK Dukla Liberec C (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

July 2022

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS