Seznam přihlášených družstev – Ostrava 2023
Přihlašování na turnaj Ostrava 2023 bylo ukončeno.
Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.
- SK Volejbal Kolín / Středočeský kraj: Kolín (červený)
- VK Znojmo: VK Znojmo (červený)
- VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny, Královehradecký (červený)
- VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice A/Moravskoslezský kraj (červený)
- VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice B/Moravskoslezský kraj (červený)
- VK Polanka nad Odrou,zs.: VK Polanka/ MSK (červený)
- VK Polanka nad Odrou,zs.: VK Polanka/ MSK (červený)
- VK Polanka nad Odrou,zs.: VK Polanka/ MSK (červený)
- Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav C1/ Jihomoravský (červený)
- Volejbalový spolek Ostrava: Volejbal Ostrava A (červený)
- SK Volejbal Kolín / Středočeský kraj: Kolín (oranžový)
- VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny, Královehradecký (oranžový)
- VOTJ LANSKROUN: VOTJ Lanškroun C (oranžový)
- VOTJ LANSKROUN: VOTJ Lanškroun D (oranžový)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava A (oranžový)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava B (oranžový)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava C (oranžový)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava D (oranžový)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava E (oranžový)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Formana A (oranžový)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Formana B (oranžový)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Formana C (oranžový)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ A. Kučery A (oranžový)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Green FM, ZŠ Hnojník A (oranžový)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Green FM, ZŠ Baška A (oranžový)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Green FM, ZŠ Baška B (oranžový)
- Volejbalový spolek Ostrava: Volejbal Ostrava F (oranžový)
- VK Znojmo: VK Znojmo 1 (zelený)
- VK Znojmo: VK Znojmo 2 (zelený)
- VOTJ LANSKROUN: VOTJ Lanškroun E (zelený)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava A (zelený)
- VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice/Moravskoslezský kraj (zelený)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Green FM, ZŠ Hnojník A (zelený)
- SK Volejbal Kolín / Středočeský kraj: Kolín "A" (žlutý)
- SK Volejbal Kolín / Středočeský kraj: Kolín "B" (žlutý)
- SK Volejbal Kolín / Středočeský kraj: Kolín "C" (žlutý)
- SK Volejbal Kolín / Středočeský kraj: Kolín "D" (žlutý)
- VOTJ LANSKROUN: VOTJ Lanškroun A (žlutý)
- VOTJ LANSKROUN: VOTJ Lanškroun B (žlutý)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava A (žlutý)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava B (žlutý)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava C (žlutý)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Formana A (žlutý)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Formana B (žlutý)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Formana C (žlutý)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ A. Kučery A (žlutý)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Nová Běla A (žlutý)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Nová Běla B (žlutý)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Green FM, ZŠ Hnojník A (žlutý)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Green FM, ZŠ Hnojník B (žlutý)
- Volejbalový spolek Ostrava: Volejbal Ostrava D (žlutý)
- SK Volejbal Kolín / Středočeský kraj: Kolín (modrý chlapci)
- Volejbalový spolek Ostrava : Volejbal Ostrava A (modrý chlapci)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Formana A (modrý chlapci)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Formana B (modrý chlapci)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Blue Ostrava, ZŠ Formana C (modrý chlapci)
- Red Frýdlant n/O - Severomoravský kraj: Green FM B / Severomoravský kraj (modrý chlapci)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Green FM, A (modrý chlapci)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Red Volley, Frýdlant A (modrý chlapci)
- Blue Volley Ostrava, z.s.: Green FM, B (modrý chlapci)
- VK Lvi Praha: Lvi Praha (modrý chlapci)
- SK Volejbal Kolín / Středočeský kraj: Kolín "A" (modrý dívky)
- SK Volejbal Kolín / Středočeský kraj: Kolín "B" (modrý dívky)
- VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny, Královehradecký (modrý dívky)
- VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice/Moravskoslezský kraj (modrý dívky)
- VK Polanka nad Odrou,zs.: VK Polanka/ MSK (modrý dívky)
- VK Polanka nad Odrou,zs.: VK Polanka/ MSK (modrý dívky)
- VK Polanka nad Odrou,zs.: VK Polanka/ MSK (modrý dívky)
- VK Polanka nad Odrou,zs.: VK Polanka/MSK (modrý dívky)
- Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav M1/Jihomoravský (modrý dívky)
- Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav M2/Jihomoravský (modrý dívky)
- Lokomotiva Fosfa Břeclav: Lokomotiva Fosfa Břeclav M3/Jihomoravský (modrý dívky)
- TJ Ostrava: TJ Ostrava A (modrý dívky)
- Volejbalový spolek Ostrava: Volejbal Ostrava A (modrý dívky)