Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – K. Vary 2022

Přihlašování na turnaj K. Vary 2022 bylo ukončeno.

Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. BVC Chodov / Karlovarský: BVC 1/BVC Chodov (modrý dívky)
  2. BVC Chodov / Karlovarský: BVC 2/BVC Chodov (modrý dívky)
  3. BVC Chodov / Karlovarský: BVC 3/BVC Chodov (modrý dívky)
  4. BVC Chodov: BVC Chodov•1 (červený)
  5. BVC Chodov: BVC Chodov•2 (červený)
  6. BVC Chodov: BVC Chodov•3 (červený)
  7. BVC Chodov: BVC Chodov•1 (zelený)
  8. TJ EMĚ Mělník: Mělník 11 (žlutý)
  9. TJ EMĚ Mělník: Mělník 12 (žlutý)
  10. TJ EMĚ Mělník: Mělník 13 (žlutý)
  11. TJ EMĚ Mělník: Mělník 21 (oranžový)
  12. TJ EMĚ Mělník: Mělník 22 (oranžový)
  13. TJ EMĚ Mělník: Mělník 23 (oranžový)
  14. VSK Tatran Kraslice: VSK Tatran Kraslice 1 (žlutý)
  15. VSK Tatran Kraslice: VSK Tatran Kraslice 2 (žlutý)
  16. VSK Tatran Kraslice: VSK Tatran Kraslice 1 (oranžový)
  17. VSK Tatran Kraslice: VSK Tatran Kraslice 2 (oranžový)
  18. VK Karlovarsko: Karlovarsko 1 (žlutý)
  19. VK Karlovarsko: Karlovarsko 2 (oranžový)
  20. VK Karlovarsko: Karlovarsko 3 (oranžový)
  21. VK Karlovarsko: Karlovarsko 4 (červený)
  22. VK Karlovarsko: Karlovarsko 5 (červený)
  23. VK Karlovarsko: Karlovarsko 6 (modrý chlapci)
  24. VK Karlovarsko: Karlovarsko 7 (modrý chlapci)
  25. VK Karlovarsko: Karlovarsko 8 (oranžový)
  26. SK Šťáhlavy/ plzeňský: SK Šťáhlavy (žlutý)
  27. SK Šťáhlavy/ plzeňský: SK Šťáhlavy A (oranžový)
  28. SK Šťáhlavy/ plzeňský: SK Šťáhlavy B (oranžový)
  29. SK Šťáhlavy/ plzeňský: SK Šťáhlavy (červený)
  30. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (žlutý)
  31. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (žlutý)
  32. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 3 (žlutý)
  33. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 4 (žlutý)
  34. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (oranžový)
  35. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (oranžový)
  36. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (červený)
  37. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (červený)
  38. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 3 (červený)
  39. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 4 (červený)
  40. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 5 (červený)
  41. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 6 (červený)
  42. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 7 (červený)
  43. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (modrý dívky)
  44. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 5 (žlutý)
  45. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (žlutý)
  46. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (červený)
  47. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (modrý dívky)
  48. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (modrý dívky)
  49. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (modrý dívky)
  50. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (modrý dívky)
  51. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (oranžový)
  52. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (modrý dívky)
  53. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (zelený)
  54. VKKV: VKKV/karlovarský kraj (modrý dívky)
  55. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice/ Ústecký kraj (žlutý)
  56. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice/ Ústecký kraj (oranžový)
  57. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice A/ Ústecký kraj (modrý dívky)
  58. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice B/ Ústecký kraj (modrý dívky)
  59. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice C/ Ústecký kraj (modrý dívky)
  60. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice A/ Ústecký kraj (červený)
  61. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice B/ Ústecký kraj (červený)
  62. Volejbalový klub Teplice/ Ústecký kraj: VK Teplice C/ Ústecký kraj (červený)
  63. VK Jirkov: VK Jirkov A (oranžový)
  64. VK Jirkov: VK Jirkov B (oranžový)
  65. VK Jirkov: VK Jirkov A (modrý chlapci)
  66. VK Jirkov: VK Jirkov B (modrý chlapci)
  67. VK Jirkov: VK Jirkov A (červený)
  68. SKV Ústí nad Labem: Rakeťáci/Ústecký (zelený)
  69. Volejbal Sokolov/Karlovarský kraj: Volejbal Sokolov/Karlovarský kraj (žlutý)
  70. Volejbal Sokolov/Karlovarský kraj: Volejbal Sokolov/Karlovarský kraj (oranžový)
  71. Volejbal Sokolov/Karlovarský kraj: Volejbal Sokolov/Karlovarský kraj (červený)
  72. Volejbal Sokolov/Karlovarský kraj: Volejbal Sokolov/Karlovarský kraj (modrý chlapci)
  73. TJ Baník Příbram/Středočeský kraj: TJ Baník Příbram A/středočeský kraj (modrý dívky)
  74. TJ Baník Příbram/Středočeský kraj: TJ Baník Příbram A/středočeský kraj (červený)
  75. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 1 (žlutý)
  76. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 2 (žlutý)
  77. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 3 (žlutý)
  78. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 1 (oranžový)
  79. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 2 (oranžový)
  80. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 1 (červený)
  81. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 1 (modrý dívky)
  82. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 2 (modrý dívky)
  83. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 3 (modrý dívky)
  84. VSK Baník Sokolov / karlovarský: Baník 4 (modrý dívky)
  85. VSK Spartak Děčín: VSK Spartak Děčín A (modrý dívky)
  86. VSK Spartak Děčín: VSK Spartak Děčín B (modrý dívky)
  87. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí - NAIROBI/ústecký (modrý dívky)
  88. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí - TOKIO/ústecký (modrý dívky)
  89. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí 1/ústecký (oranžový)
  90. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí 2/ústecký (oranžový)
  91. VK Lvi Praha: Lvi Praha (zelený)
  92. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec 1/Ústecký (žlutý)
  93. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec 2/Ústecký (žlutý)
  94. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec 3/Ústecký (oranžový)
  95. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec 4/Ústecký (oranžový)
  96. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny, Královehradecký (oranžový)
  97. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny, Královehradecký (červený)
  98. VK Kralupy/ Středočeský kraj: Kralupy A (žlutý)
  99. VK Kralupy/ Středočeský kraj: Kralupy A (oranžový)
  100. VK Kralupy/ Středočeský kraj: Kralupy B (oranžový)
  101. VK Kralupy/ Středočeský kraj: Kralupy C (oranžový)
  102. VK Kralupy/ Středočeský kraj: Kralupy D (oranžový)
  103. VK Sever Žatec: Žatec Z1 (zelený)
  104. VK Sever Žatec: Žatec Z2 (zelený)
  105. VK Sever Žatec: Žatec M1 (modrý dívky)
  106. VK Sever Žatec: Žatec M2 (modrý dívky)
  107. VK Teplice/Ústecký: VK Teplice/Ústecký (modrý chlapci)
  108. VK Teplice/Ústecký: VK Teplice/Ústecký (modrý chlapci)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

October 2022

Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS