Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Výsledné tabulky Brno

V rámci mistrovství světa juniorek se o víkendu konal v Brně festival Minivolejbalu v barvách. Pět barev, tedy pět věkových kategorií mezi sebou zápolilo v různých variantách minivolejbalu od přehazované až po „pravý“ volejbal.

Skoro 1000 dětí se sešlo ve sportovním areálu Sokola Brno, aby zde bojovaly o co nejlepší umístění. To už však měly za sebou úspěšnou kvalifikaci z oblastních kol, které pro české týmy pořádal Jablonec nad Nisou, pro moravské týmy v generálce na finále Brno.

V sobotu byly na programu zápasy ve skupinách, v neděli proti sobě hrály týmy stejné nebo podobné výkonnostní úrovně. Všechny děti si dobře zahrály a po turnaji dostaly nejlepší z nich medaile a všichni dárek ze skla s emblémem světového šampionátu. Samozřejmě nemohla chybět trička s novými motivy. Utkání rozhodovaly kadetské reprezentantky a dívčí Lvíčata, organizační výbor kolem ředitele turnaje Marka Nováka čítal 12 lidí.

Velké vzrušení u dětí vyvolal v neděli příchod českých juniorských reprezentantek a osobní návštěva předsedy kontrolní komise šampionátu, pana Amra Elwaniho. Pan Elwani, kterého v egyptském národním týmu trénoval Dr. František Stibitz, se dokonce oblékl do sportovního oblečení a sehrál s dětmi několik opravdových bitev.

Jeden z největších turnajů tohoto charakteru v Evropě byl opět oslavou naší krásné hry a zasloužil si uznání celé sportovní veřejnosti.

Jakub Lejsek - koordinátor minivolejbalu ČVS

Soubory ke stažení

Fotogalerie

OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

Červen 2024

Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
< předešlý měsíc další měsíc >

Metodika: Hodiny pohybu navíc

BANNER: pohledniceonline.cz


Hlavní navigace:
LOGO: Nadace ČEZ LOGO: Minivolejbal LOGO: Český volejbal
LOGO: Gala LOGO: ČEPS LOGO: Národní Sportovní Agentura