Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Mnichovo Hradiště - výsledky

Zdravím a posílám zpracované pořadí dalšího turnaje Superminitour. Turnaj se myslím velmi vydařil díky dobře připravené organizaci a pěknému prostředí sportovní haly.

Velký dík patří všem rodičům našich hráčů, kteří pomáhali dle svých sil a možností, vyzdvihl bych výkon Petra Mařase, který se ujal organizační části a zvládl jí na výbornou. Myslím že ještě tak jeden dva turnaje a nebude mě k řízení turnaje vůbec potřebovat J Petře díky moc. Nemenší poděkování pak všem kdo pomohli s pískáním, přípravou hřišť, se zajištěním cen, provozem občerstvení a spoustou dalších činností, které byly ale pro úspěch turnaje nutné. Někde se zapojili i celé rodiny, což mě velice těšilo, jakou podporu mají naši hráči a hráčky. Díky moc vám všem, včera bych bez vás asi padnul, což jste konec konců asi viděli. Zdá se že nemoc nechodí po horách…

Turnaj výsledkově ovládla družstva děvčat Ml.Boleslavi, která si vybojovala první dvě místa a zdramatizovala tak boj o přední příčky v celkovém pořadí. Náš A tým byl oslaben o Kubu Kováče, což se ukázalo jako citelná ztráta a i když se ostatní kluci snažili, byla znát nesehranost a u Milana i delší tréninkový výpadek způsobený nemocí. Přesto družstvo ve složení Filip Kováč, Milan Ponocný a Michal Novák nakonec vybojovalo třetí místo v turnaji a udrželo celkové vedení v SMT. Zlepšení bylo naopak patrné u B týmu, který se propracoval do finálové skupiny. V druhé části turnaje pak k lepším výsledkům chyběla týmu ve složení David Abrahám, Aleš Konejl a Jan Hyka trošku větší koncentrace a schopnost poprat se i s nepříznivými podmínkami. Přesto pro kluky pochvala za dobré výsledky i výkon v první části turnaje. C družstvo Sokola MH ve složení Jakub Eichler, Tadeáš, Kysela, Lenka Chalupová a Michal Coufal o jeden set nepostoupilo do finálové skupiny, ale v skupině útěchy první ligy se nedařilo udržet pozornost a pohyb a zbytečnými chybami hlavně na podání umožnili soupeřům získat důležité body, ty je pak stály sestup v pořadí. I zde se projevila nesehranost a výpadky z tréninku v důsledku nemocí.

Oba naše týmy ve II.lize nepostoupily do finále. V útěše bylo úspěšnější družstvo D ve složení Vendulka Mařasová, Adéla Studničná a Denisa Kováčová, které skončilo druhé, ale ani E tým neskončil poslední, ačkoli jsme ho složili nové na tento turnaj. Družstvo ve složení Karolína Javůrková, Markéta Choutková a Vojta Bígl dokázalo v posledním zápase porazit Benátky E a zajistilo si čtvrtou příčku.

 1. AŠ Ml.Boleslav A
 2. AŠ Ml.Boleslav B
 3. Mnichovo Hradiště A
 4. Kaučuk Kralupy A
 5. Mnichovo Hradiště B
 6. VK Benátky B
 7. Sp. Pečky A
 8. VK Benátky A
 9. Mnichovo Hradiště C
 10. Sp. Pečky B
 11. VK Benátky C
 12. Kaučuk Kralupy B
 13. VK Benátky D
 14. AŠ Ml. Boleslav C
 15. Sp. Pečky C
 16. Kaučuk Kralupy C
 17. Mnichovo Hradiště D
 18. Kaučuk Kralupy D
 19. Sokol Mn. Hradiště E
 20. VK Benátky E

Další turnaj se bude hrát v tělocvičnách 7. a 8. ZŠ v Mladé Boleslavi již 13.2.2011. Turnaj, který organizuje Spartak Pečky bude sehrán 20.3. ve sportovní hale v Nymburku. Poslední turnaj v Benátkách potvrdí Šárka termín snad do příštího turnaje.

Hezký den všem, J. Skřivan

Fotogalerie

OBRÁZEK: nástup před turnajem OBRÁZEK: ten je můj aneb pusť mě k němu (trenér : kluci promluvte si na balón !) OBRÁZEK: Táďo dávej spodní ne boční podání! OBRÁZEK: náhra s vyplazeným jazykem OBRÁZEK: vizionáři aneb totální koncentrace OBRÁZEK: vyhlášení výsledků OBRÁZEK: nejmladší tým OBRÁZEK: max.úsilí ;) OBRÁZEK: zápis

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

Červenec 2024

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
< předešlý měsíc další měsíc >

Metodika: Hodiny pohybu navíc

BANNER: pohledniceonline.cz


Hlavní navigace:
LOGO: Nadace ČEZ LOGO: Minivolejbal LOGO: Český volejbal
LOGO: Gala LOGO: ČEPS LOGO: Národní Sportovní Agentura