Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Jaro s barevným minivolejbalem ve Frýdku-Místku

Poslední březnovou neděli patřila tělocvična 6. ZŠ ve Frýdku-Místku malým volejbalistům. Školní sportovní klub Beskydy zde uspořádal pro děti 1. - 6. tříd další z turnajů v barevném minivolejbale. Akce se zúčastnily děti ze 14 ZŠ z Ostravy a okolí – ŠSK Ostrava, 14 ZŠ z Frýdku a okolí - ŠSK Beskydy, týmy z Moravskoslezského kraje a ZŠ - TJ SOKOL PALKOVICE, VK FRÝDLANT, VK RAŠKOVICE, SK PŘEROV, ŠSK BÍLOVEC, TJ OSTRAVA, TJ SOKOL FM

Trojlístek organizátorek Nikola Němcová, Radka Drabinová a Hana Valová si s pomocí svého dobře sehraného pracovního týmu dokázaly poradit se všemi 301 účastníky turnaje. Všichni tito malí volejbalisté bojovali o body rozděleni do 131 týmů v pěti výkonnostních skupinách. Zdá se to až neuvěřitelné, že se takové množství dětí dokáže vtěsnat do jedné, byť velké tělocvičny. Systém mobilních hřišť a propracovaný herní systém pořádajícího klubu ŠSK Beskydy však zajistil to, že všechny týmy nejen odehrály dostatečné množství zápasů, které plynule navazovaly jeden na druhý, ale navíc se tímto krásným kolektivním sportem skvěle bavily, a to včetně několika desítek diváků v podobě rodičů a kamarádů malých sportovců.

Z turnaje si nakonec odnesli domů odměnu všichni – někdo v podobě medaile a diplomu, někdo v podobě sladkosti, ale úplně všichni v podobě dobré nálady. Vítězové jednotlivých skupin se pak jako bonus nominovali na Oblastní kolo v barevném minivolejbale, které proběhne 31.5.-1.6. v prostorách sportovního areálu VŠB v Ostravě-Porubě pod organizační taktovkou ŠSK Ostrava.

autor: Radka Drabinová - vedoucí projektu Ostraváček

vložil: Jakub Lejsek - koordinátor minivolejbalu ČVS

Soubory ke stažení

Fotogalerie

OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg

Diskuse

1. daniel valek 20. duben 2014, 06:21

TURNAJ-SE-MI-LIBIL- DANIEL.

Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen. Pokud nejste ješte registrovaní, zaregistrujte se.

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

Červenec 2024

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
< předešlý měsíc další měsíc >

Metodika: Hodiny pohybu navíc

BANNER: pohledniceonline.cz


Hlavní navigace:
LOGO: Nadace ČEZ LOGO: Minivolejbal LOGO: Český volejbal
LOGO: Gala LOGO: ČEPS LOGO: Národní Sportovní Agentura