Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Ostrava 2021

Přihlašování na turnaj Ostrava 2021 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (červený)
  2. Volejbalový spolek Ostrava: Důchodci (červený)
  3. Volejbalový spolek Ostrava: Lvíčata (červený)
  4. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava "A" (červený)
  5. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava "B" (červený)
  6. Blue Volley Ostrava: Ostraváček ZŠ Tyršova (červený)
  7. Blue Volley Ostrava: Ostraváček ZŠ Horymírova (červený)

  1. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (oranžový)
  2. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (oranžový)
  3. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (oranžový)
  4. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (oranžový)
  5. Volejbalový spolek Ostrava: Noname (oranžový)
  6. Volejbalový spolek Ostrava: Bomby (oranžový)
  7. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 1 (oranžový)
  8. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 2 (oranžový)
  9. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 3 (oranžový)
  10. Hrotovice: Hrotovice (oranžový)
  11. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek A (oranžový)
  12. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek B (oranžový)

  1. Volejbalový spolek Ostrava: Vojtíci (zelený)
  2. VK Raškovice: VK Raškovice/Moravskoslezský (zelený)
  3. VK Raškovice: VK Raškovice/Moravskoslezský (zelený)

  1. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (žlutý)
  2. Volejbalový spolek Ostrava: Brušperáci (žlutý)
  3. VK Raškovice: VK Raškovice/Moravskoslezský (žlutý)
  4. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek (žlutý)

  1. Volejbalový spolek Ostrava: 2+1 (modrý chlapci)
  2. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla (modrý chlapci)
  3. Hrotovice: Hrotovice (modrý chlapci)
  4. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava "A" (modrý chlapci)
  5. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava "B" (modrý chlapci)
  6. Blue Volley Ostrava: Red Volley Frýdlant (modrý chlapci)
  7. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek A (modrý chlapci)
  8. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek B (modrý chlapci)
  9. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek C (modrý chlapci)

  1. TJ Hlučín: Zlomený Zub (modrý dívky)
  2. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (modrý dívky)
  3. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (modrý dívky)
  4. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 1 (modrý dívky)
  5. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 2 (modrý dívky)
  6. VK Raškovice: VK Raškovice/Moravskoslezský (modrý dívky)
  7. Green Volley Frýdek-Místek: TJ Sokol Frýdek-Místek A (modrý dívky)
  8. Green Volley Frýdek-Místek: TJ Sokol Frýdek-Místek B (modrý dívky)
  9. Green Volley Frýdek-Místek: TJ Sokol Frýdek-Místek C (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

October 2021

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS