Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Ostrava 2021

Přihlašování na turnaj Ostrava 2021 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (oranžový)
  2. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (žlutý)
  3. TJ Hlučín: Zlomený Zub (modrý dívky)
  4. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (oranžový)
  5. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (oranžový)
  6. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (oranžový)
  7. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (červený)
  8. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (modrý dívky)
  9. VK Polanka nad Odrou,z.s.: VK Polanka nad Odrou, z.s. (modrý dívky)
  10. Volejbalový spolek Ostrava: Brušperáci (žlutý)
  11. Volejbalový spolek Ostrava: Noname (oranžový)
  12. Volejbalový spolek Ostrava: Bomby (oranžový)
  13. Volejbalový spolek Ostrava: Důchodci (červený)
  14. Volejbalový spolek Ostrava: Lvíčata (červený)
  15. Volejbalový spolek Ostrava: Vojtíci (zelený)
  16. Volejbalový spolek Ostrava: 2+1 (modrý chlapci)
  17. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 1 (oranžový)
  18. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 2 (oranžový)
  19. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 3 (oranžový)
  20. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla (modrý chlapci)
  21. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 1 (modrý dívky)
  22. VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA z.s.: Napajedla 2 (modrý dívky)
  23. VK Raškovice: VK Raškovice/Moravskoslezský (žlutý)
  24. VK Raškovice: VK Raškovice/Moravskoslezský (zelený)
  25. VK Raškovice: VK Raškovice/Moravskoslezský (zelený)
  26. VK Raškovice: VK Raškovice/Moravskoslezský (modrý dívky)
  27. Hrotovice: Hrotovice (oranžový)
  28. Hrotovice: Hrotovice (modrý chlapci)
  29. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava "A" (modrý chlapci)
  30. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava "B" (modrý chlapci)
  31. Blue Volley Ostrava: Red Volley Frýdlant (modrý chlapci)
  32. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava "A" (červený)
  33. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava "B" (červený)
  34. Blue Volley Ostrava: Ostraváček ZŠ Tyršova (červený)
  35. Blue Volley Ostrava: Ostraváček ZŠ Horymírova (červený)
  36. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek (žlutý)
  37. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek A (oranžový)
  38. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek B (oranžový)
  39. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek A (modrý chlapci)
  40. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek B (modrý chlapci)
  41. Green Volley Frýdek-Místek: Green Volley Frýdek-Místek C (modrý chlapci)
  42. Green Volley Frýdek-Místek: TJ Sokol Frýdek-Místek A (modrý dívky)
  43. Green Volley Frýdek-Místek: TJ Sokol Frýdek-Místek B (modrý dívky)
  44. Green Volley Frýdek-Místek: TJ Sokol Frýdek-Místek C (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

August 2021

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS