Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Liberec červen 2019

Přihlašování na turnaj Liberec červen 2019 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. Slavia HK: Slavia HK vlci (červený)
  2. Slavia HK: Slavia HK ještěři (červený)
  3. VK LVI PRAHA: VK LVI PRDAHA "A" (červený)
  4. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "B" (červený)
  5. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (červený)
  6. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (červený)
  7. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky C (červený)
  8. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky D (červený)
  9. TJ Lázně Bělohrad: TJ Lázně Bělohrad "A" / KHK (červený)
  10. TJ Lázně Bělohrad: TJ Lázně Bělohrad "B" / KHK (červený)
  11. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (červený)
  12. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (červený)
  13. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno A /Středočeský (červený)
  14. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno B/ Středočeský (červený)
  15. TJ Sokol Dobřichovice: TJ Sokol Dobřichovice, Středočeský kraj (červený)
  16. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj (červený)
  17. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut A (červený)
  18. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou/Královehradecký kraj : Réma A / Královehradecký kraj (červený)
  19. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou/Královehradecký kraj : Réma B / Královehradecký kraj (červený)
  20. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín A (červený)
  21. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín B (červený)
  22. Akademie Nový Bor: Akademie Nový Bor /Liberecký (červený)
  23. VK-Karlovarsko/Karlovarský kraj: VK-Karlovarsko (červený)
  24. Dukla Liberec: Dukla Liberec A (červený)
  25. Dukla Liberec: Dukla Liberec B (červený)
  26. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (červený)
  27. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (červený)
  28. TJ Neratovice: Neratovice (červený)
  29. VSK Baník Sokolov: Baník 1 (červený)
  30. VSK Baník Sokolov: Baník 2 (červený)
  31. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (červený)
  32. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (červený)
  33. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník A (červený)
  34. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník B (červený)
  35. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník C (červený)
  36. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník D (červený)
  37. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy (červený)
  38. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor A (červený)
  39. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor B (červený)
  40. TJ KRALUPY / STČ: Kralupy A (červený)
  41. TJ KRALUPY / STČ: Kralupy B (červený)
  42. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 4 (červený)
  43. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 5 (červený)
  44. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 10 (červený)
  45. VK Litvínov: Litvínov A (červený)
  46. VK Litvínov: Litvínov B (červený)
  47. VK Litvínov: Litvínov C (červený)
  48. SKTO Duchcov/Ústecký kraj: SKTO Duchcov/Ústecký kraj (červený)
  49. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec/Ústecký (červený)
  50. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. A (červený)
  51. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. B (červený)

  1. Slavia HK: Slavia HK draci (oranžový)
  2. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (oranžový)
  3. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (oranžový)
  4. TJ Lázně Bělohrad: TJ Lázně Bělohrad "A" / KHK (oranžový)
  5. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno A /Středočeský (oranžový)
  6. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno B /Středočeský (oranžový)
  7. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj (oranžový)
  8. REMA Rychnov nad Kněžnou: RÉMA Rychnov nad Kněžnou (oranžový)
  9. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut A (oranžový)
  10. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut B (oranžový)
  11. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín (oranžový)
  12. VK-Karlovarsko/Karlovarský kraj: VK-Karlovarsko (oranžový)
  13. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (oranžový)
  14. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha (oranžový)
  15. VSK Baník Sokolov: Baník 1 (oranžový)
  16. VSK Baník Sokolov: Baník 2 (oranžový)
  17. SK Náchod/královéhradecký: SK Náchod/královéhradecký (oranžový)
  18. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (oranžový)
  19. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (oranžový)
  20. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (oranžový)
  21. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (oranžový)
  22. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy (oranžový)
  23. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor (oranžový)
  24. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 2 (oranžový)
  25. SK JOKY / Praha: SK JOKY / Praha (oranžový)
  26. VK Litvínov: Litvínov A (oranžový)
  27. VK Litvínov: Litvínov B (oranžový)
  28. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec (oranžový)
  29. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 2 (oranžový)
  30. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 1 (oranžový)
  31. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 3 (oranžový)
  32. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 4 (oranžový)
  33. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště A (oranžový)
  34. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště B (oranžový)
  35. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště C (oranžový)
  36. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště D (oranžový)
  37. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště E (oranžový)

  1. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "A" (zelený)
  2. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "B" (zelený)
  3. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (zelený)
  4. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (zelený)
  5. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (zelený)
  6. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (zelený)
  7. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (zelený)
  8. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf "A" / Liberecký kraj (zelený)
  9. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf "B" / Liberecký kraj (zelený)
  10. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín (zelený)
  11. Dukla Liberec: Dukla Liberec (zelený)
  12. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (zelený)
  13. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (zelený)
  14. VSK Baník Sokolov: Baník 1 (zelený)
  15. VSK Baník Sokolov: Baník 2 (zelený)
  16. VSK Baník Sokolov: Baník 3 (zelený)
  17. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (zelený)
  18. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník A (zelený)
  19. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník B (zelený)
  20. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník C (zelený)
  21. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník D (zelený)
  22. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy (zelený)
  23. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor (zelený)
  24. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 6 (zelený)
  25. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 7 (zelený)
  26. SKTO Duchcov/Ústecký kraj: SKTO Duchcov/Ústecký kraj (zelený)
  27. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 3 (zelený)
  28. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 1 (zelený)
  29. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 2 (zelený)
  30. VSK Spartak Děčín /Ul: VSK Spartak Děčín 1 (zelený)

  1. Slavia HK: Slavia HK papoušci (žlutý)
  2. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "A" (žlutý)
  3. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "B" (žlutý)
  4. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "C" (žlutý)
  5. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (žlutý)
  6. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (žlutý)
  7. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky C (žlutý)
  8. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha (žlutý)
  9. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno A/Středočeský (žlutý)
  10. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno B /Středočeský (žlutý)
  11. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj (žlutý)
  12. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut A (žlutý)
  13. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut B (žlutý)
  14. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín (žlutý)
  15. Dukla Liberec: Dukla Liberec (žlutý)
  16. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (žlutý)
  17. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (žlutý)
  18. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha A (žlutý)
  19. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha B (žlutý)
  20. TJ Neratovice: Neratovice (žlutý)
  21. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (žlutý)
  22. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník A (žlutý)
  23. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník B (žlutý)
  24. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy A (žlutý)
  25. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy B (žlutý)
  26. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy C (žlutý)
  27. VK Jirkov : Jirkov 3 (žlutý)
  28. VK Jirkov : Jirkov 1 (žlutý)
  29. SK JOKY / Praha: SK JOKY / Praha (žlutý)
  30. SKTO Duchcov/Ústecký kraj: SKTO Duchcov/Ústecký kraj (žlutý)
  31. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec (žlutý)
  32. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. B (žlutý)
  33. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. C (žlutý)
  34. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. A (žlutý)

  1. Slavia HK: Slavia HK A (modrý chlapci)
  2. Slavia HK: Slavia HK B (modrý chlapci)
  3. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA (modrý chlapci)
  4. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky (modrý chlapci)
  5. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (modrý chlapci)
  6. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (modrý chlapci)
  7. Akademie Nový Bor: Akademie Nový Bor/Liberecký (modrý chlapci)
  8. Kladno.volejbal.cz: Kladno.volejbal.cz (modrý chlapci)
  9. VK Jirkov : Jirkov 1 (modrý chlapci)
  10. VK Jirkov : Jirkov 2 (modrý chlapci)
  11. VK Jirkov : Jirkov 3 (modrý chlapci)
  12. VK Jirkov : Jirkov 4 (modrý chlapci)
  13. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 1 (modrý chlapci)
  14. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 4 (modrý chlapci)
  15. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 2 (modrý chlapci)
  16. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 5 (modrý chlapci)
  17. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 3 (modrý chlapci)

  1. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA (modrý dívky)
  2. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (modrý dívky)
  3. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (modrý dívky)
  4. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (modrý dívky)
  5. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (modrý dívky)
  6. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (modrý dívky)
  7. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno A /Středočeský (modrý dívky)
  8. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno B /Středočeský (modrý dívky)
  9. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín A (modrý dívky)
  10. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (modrý dívky)
  11. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (modrý dívky)
  12. VSK Baník Sokolov: Baník 1 (modrý dívky)
  13. VSK Baník Sokolov: Baník 2 (modrý dívky)
  14. VSK Baník Sokolov: Baník 3 (modrý dívky)
  15. SK Náchod/královéhradecký: SK Náchod A/královéhradecký (modrý dívky)
  16. SK Náchod/královéhradecký: SK Náchod B/královéhradecký (modrý dívky)
  17. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy (modrý dívky)
  18. Slavia Hradec Králové: Slavia HK dívky A (modrý dívky)
  19. Slavia Hradec Králové: Slavia HK dívky B (modrý dívky)
  20. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor A (modrý dívky)
  21. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor B (modrý dívky)
  22. TJ KRALUPY / STČ: Kralupy A (modrý dívky)
  23. SK JOKY / Praha: SK JOKY / Praha (modrý dívky)
  24. VK Litvínov: Litvínov A (modrý dívky)
  25. VK Litvínov: Litvínov B (modrý dívky)
  26. SKTO Duchcov/Ústecký kraj: SKTO Duchcov/Ústecký kraj (modrý dívky)
  27. TJ Sokol Mšené lázně: Mangusty (modrý dívky)
  28. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec 1/Ústecký (modrý dívky)
  29. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec 2/Ústecký (modrý dívky)
  30. VSK Spartak Děčín /Ul: VSK Spartak Děčín (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

December 2019

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS