Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Liberec červen 2019

Přihlašování na turnaj Liberec červen 2019 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. Slavia HK: Slavia HK draci (oranžový)
  2. Slavia HK: Slavia HK papoušci (žlutý)
  3. Slavia HK: Slavia HK vlci (červený)
  4. Slavia HK: Slavia HK ještěři (červený)
  5. Slavia HK: Slavia HK A (modrý chlapci)
  6. Slavia HK: Slavia HK B (modrý chlapci)
  7. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "A" (žlutý)
  8. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "B" (žlutý)
  9. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "C" (žlutý)
  10. VK LVI PRAHA: VK LVI PRDAHA "A" (červený)
  11. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "B" (červený)
  12. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "A" (zelený)
  13. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA "B" (zelený)
  14. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA (modrý chlapci)
  15. VK LVI PRAHA: VK LVI PRAHA (modrý dívky)
  16. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (žlutý)
  17. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (žlutý)
  18. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky C (žlutý)
  19. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (oranžový)
  20. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (oranžový)
  21. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (červený)
  22. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (červený)
  23. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky C (červený)
  24. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (zelený)
  25. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (zelený)
  26. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky (modrý chlapci)
  27. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (modrý dívky)
  28. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (modrý dívky)
  29. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky D (červený)
  30. TJ Lázně Bělohrad: TJ Lázně Bělohrad "A" / KHK (oranžový)
  31. TJ Lázně Bělohrad: TJ Lázně Bělohrad "A" / KHK (červený)
  32. TJ Lázně Bělohrad: TJ Lázně Bělohrad "B" / KHK (červený)
  33. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (zelený)
  34. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (modrý dívky)
  35. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (modrý chlapci)
  36. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (modrý chlapci)
  37. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (modrý dívky)
  38. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (modrý dívky)
  39. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (zelený)
  40. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (zelený)
  41. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (červený)
  42. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (červený)
  43. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha (žlutý)
  44. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno A/Středočeský (žlutý)
  45. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno A /Středočeský (oranžový)
  46. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno A /Středočeský (červený)
  47. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno A /Středočeský (modrý dívky)
  48. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno B /Středočeský (žlutý)
  49. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno B /Středočeský (modrý dívky)
  50. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno B /Středočeský (oranžový)
  51. Vavřinec Kladno o.s : Vavřinec Kladno B/ Středočeský (červený)
  52. TJ Sokol Dobřichovice: TJ Sokol Dobřichovice, Středočeský kraj (červený)
  53. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj (žlutý)
  54. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj (oranžový)
  55. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj (červený)
  56. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf "A" / Liberecký kraj (zelený)
  57. TJ Slovan Varnsdorf / Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf "B" / Liberecký kraj (zelený)
  58. REMA Rychnov nad Kněžnou: RÉMA Rychnov nad Kněžnou (oranžový)
  59. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut A (žlutý)
  60. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut B (žlutý)
  61. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut A (oranžový)
  62. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut B (oranžový)
  63. Schrödingerův institut/Liberecký kraj: Schrödingerův institut A (červený)
  64. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou/Královehradecký kraj : Réma A / Královehradecký kraj (červený)
  65. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou/Královehradecký kraj : Réma B / Královehradecký kraj (červený)
  66. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín (žlutý)
  67. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín A (červený)
  68. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín (zelený)
  69. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín A (modrý dívky)
  70. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín (oranžový)
  71. TJ Jičín / Královéhradecký kraj : TJ Jičín B (červený)
  72. Akademie Nový Bor: Akademie Nový Bor /Liberecký (červený)
  73. Akademie Nový Bor: Akademie Nový Bor/Liberecký (modrý chlapci)
  74. VK-Karlovarsko/Karlovarský kraj: VK-Karlovarsko (oranžový)
  75. VK-Karlovarsko/Karlovarský kraj: VK-Karlovarsko (červený)
  76. Kladno.volejbal.cz: Kladno.volejbal.cz (modrý chlapci)
  77. Dukla Liberec: Dukla Liberec (žlutý)
  78. Dukla Liberec: Dukla Liberec A (červený)
  79. Dukla Liberec: Dukla Liberec B (červený)
  80. Dukla Liberec: Dukla Liberec (zelený)
  81. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (žlutý)
  82. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (žlutý)
  83. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (oranžový)
  84. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (červený)
  85. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (červený)
  86. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (zelený)
  87. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (zelený)
  88. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (modrý dívky)
  89. Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (modrý dívky)
  90. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha (oranžový)
  91. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha A (žlutý)
  92. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha B (žlutý)
  93. TJ Neratovice: Neratovice (žlutý)
  94. TJ Neratovice: Neratovice (červený)
  95. VSK Baník Sokolov: Baník 1 (oranžový)
  96. VSK Baník Sokolov: Baník 2 (oranžový)
  97. VSK Baník Sokolov: Baník 1 (červený)
  98. VSK Baník Sokolov: Baník 2 (červený)
  99. VSK Baník Sokolov: Baník 1 (zelený)
  100. VSK Baník Sokolov: Baník 2 (zelený)
  101. VSK Baník Sokolov: Baník 1 (modrý dívky)
  102. VSK Baník Sokolov: Baník 2 (modrý dívky)
  103. VSK Baník Sokolov: Baník 3 (modrý dívky)
  104. VSK Baník Sokolov: Baník 3 (zelený)
  105. SK Náchod/královéhradecký: SK Náchod/královéhradecký (oranžový)
  106. SK Náchod/královéhradecký: SK Náchod A/královéhradecký (modrý dívky)
  107. SK Náchod/královéhradecký: SK Náchod B/královéhradecký (modrý dívky)
  108. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (žlutý)
  109. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (oranžový)
  110. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (oranžový)
  111. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (oranžový)
  112. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (oranžový)
  113. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (červený)
  114. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (červený)
  115. TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj: TJ Bižuterie Jablonec n/N/Liberecký kraj (zelený)
  116. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník A (žlutý)
  117. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník A (červený)
  118. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník B (červený)
  119. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník C (červený)
  120. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník D (červený)
  121. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník A (zelený)
  122. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník B (zelený)
  123. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník C (zelený)
  124. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník D (zelený)
  125. TJ EMĚ MĚLNÍK / Středočeský kraj: TJ EMĚ Mělník B (žlutý)
  126. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy A (žlutý)
  127. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy B (žlutý)
  128. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy (červený)
  129. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy C (žlutý)
  130. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy (zelený)
  131. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy (modrý dívky)
  132. SK Šťáhlavy/ Západočeský: SK Šťáhlavy (oranžový)
  133. Slavia Hradec Králové: Slavia HK dívky A (modrý dívky)
  134. Slavia Hradec Králové: Slavia HK dívky B (modrý dívky)
  135. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor (zelený)
  136. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor A (modrý dívky)
  137. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor B (modrý dívky)
  138. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor A (červený)
  139. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor B (červený)
  140. TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký: TJ Jiskra Nový Bor (oranžový)
  141. TJ KRALUPY / STČ: Kralupy A (červený)
  142. TJ KRALUPY / STČ: Kralupy B (červený)
  143. TJ KRALUPY / STČ: Kralupy A (modrý dívky)
  144. VK Jirkov : Jirkov 1 (modrý chlapci)
  145. VK Jirkov : Jirkov 2 (modrý chlapci)
  146. VK Jirkov : Jirkov 3 (modrý chlapci)
  147. VK Jirkov : Jirkov 4 (modrý chlapci)
  148. VK Jirkov : Jirkov 3 (žlutý)
  149. VK Jirkov : Jirkov 1 (žlutý)
  150. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 2 (oranžový)
  151. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 6 (zelený)
  152. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 7 (zelený)
  153. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 4 (červený)
  154. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 5 (červený)
  155. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem 10 (červený)
  156. SK JOKY / Praha: SK JOKY / Praha (modrý dívky)
  157. SK JOKY / Praha: SK JOKY / Praha (oranžový)
  158. SK JOKY / Praha: SK JOKY / Praha (žlutý)
  159. VK Litvínov: Litvínov A (modrý dívky)
  160. VK Litvínov: Litvínov B (modrý dívky)
  161. VK Litvínov: Litvínov A (červený)
  162. VK Litvínov: Litvínov B (červený)
  163. VK Litvínov: Litvínov C (červený)
  164. VK Litvínov: Litvínov A (oranžový)
  165. VK Litvínov: Litvínov B (oranžový)
  166. SKTO Duchcov/Ústecký kraj: SKTO Duchcov/Ústecký kraj (žlutý)
  167. SKTO Duchcov/Ústecký kraj: SKTO Duchcov/Ústecký kraj (zelený)
  168. SKTO Duchcov/Ústecký kraj: SKTO Duchcov/Ústecký kraj (modrý dívky)
  169. SKTO Duchcov/Ústecký kraj: SKTO Duchcov/Ústecký kraj (červený)
  170. TJ Sokol Mšené lázně: Mangusty (modrý dívky)
  171. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec/Ústecký (červený)
  172. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec 1/Ústecký (modrý dívky)
  173. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec 2/Ústecký (modrý dívky)
  174. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec (žlutý)
  175. VK Sever Žatec/Ústecký: VK Sever Žatec (oranžový)
  176. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. B (žlutý)
  177. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. C (žlutý)
  178. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. A (žlutý)
  179. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 2 (oranžový)
  180. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 1 (oranžový)
  181. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 3 (oranžový)
  182. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 4 (oranžový)
  183. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. A (červený)
  184. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. B (červený)
  185. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 3 (zelený)
  186. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 1 (zelený)
  187. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 2 (zelený)
  188. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 1 (modrý chlapci)
  189. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 4 (modrý chlapci)
  190. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 2 (modrý chlapci)
  191. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 5 (modrý chlapci)
  192. SK Volejbal Ústí nad Labem/Ústecký: SKV Ústí n. L. 3 (modrý chlapci)
  193. VSK Spartak Děčín /Ul: VSK Spartak Děčín (modrý dívky)
  194. VSK Spartak Děčín /Ul: VSK Spartak Děčín 1 (zelený)
  195. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště A (oranžový)
  196. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště B (oranžový)
  197. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště C (oranžový)
  198. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště D (oranžový)
  199. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště E (oranžový)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

July 2019

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS