Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Jindřichův Hradec červen 2019

Přihlašování na turnaj Jindřichův Hradec červen 2019 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. SK Kometa praha: Kometa "A" (červený)
  2. SK Kometa praha: Kometa "B" (červený)
  3. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "A" (červený)
  4. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (červený)
  5. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (červený)
  6. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (červený)
  7. BVC Chodov: BVC Chodov 1 (červený)
  8. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (červený)
  9. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (červený)
  10. TJ Energetik Chvaletice / Pardubický kraj: TJ Energetik Chvaletice/ Pardubický kraj (červený)
  11. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 4 (červený)
  12. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 10 (červený)
  13. Brloh: Mývalové (červený)
  14. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují A (červený)
  15. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují B (červený)
  16. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK A (červený)
  17. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK B (červený)
  18. Dukla Liberec: Dukla Liberec A (červený)
  19. Dukla Liberec: Dukla Liberec B (červený)
  20. Slovan J.Hradec: J.Hradec A (červený)
  21. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (červený)
  22. Slovan J.Hradec: J.Hradec C (červený)
  23. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY / Plzeňský (červený)
  24. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (červený)
  25. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (červený)
  26. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (červený)
  27. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov D (červený)
  28. TJ Tatran Střešovice: Střešovice (červený)
  29. Madeta České Budějovice: Madetky A (červený)
  30. Madeta České Budějovice: Madetky B (červený)
  31. Madeta České Budějovice: Madetky C (červený)
  32. SK Hlincovka: Hlincovka A (červený)
  33. SK Hlincovka: Hlincovka B (červený)
  34. SK Hlincovka: Hlincovka C (červený)
  35. SK Hlincovka: Hlincovka D (červený)
  36. SK Hlincovka: Hlincovka E (červený)

  1. SK Kometa praha: Kometa "A" (oranžový)
  2. SK Kometa praha: Kometa "B" (oranžový)
  3. SK Kometa praha: Kometa "C" (oranžový)
  4. SK Kometa praha: Kometa "D" (oranžový)
  5. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "A" (oranžový)
  6. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (oranžový)
  7. VK Lvi Praha: VK Lvi Praha (oranžový)
  8. VK Lvi Praha: VK Lvi Praha (oranžový)
  9. VK Lvi Praha: VK Lvi Praha (oranžový)
  10. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (oranžový)
  11. BVC Chodov: BVC Chodov 1 (oranžový)
  12. BVC Chodov: BVC Chodov 2 (oranžový)
  13. BVC Chodov: BVC Chodov 3 (oranžový)
  14. BVC Chodov: BVC Chodov 4 (oranžový)
  15. TJ Církvice / Středočeský kraj: TJ Církvice / Středočeský kraj (oranžový)
  16. TJ Církvice / Středočeský kraj: TJ Církvice / Středočeský kraj (oranžový)
  17. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (oranžový)
  18. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (oranžový)
  19. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (oranžový)
  20. Sokol Vršovice / Praha: Sokol Vršovice / Prha (oranžový)
  21. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 9 (oranžový)
  22. Brloh: Trojčata (oranžový)
  23. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují A (oranžový)
  24. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK (oranžový)
  25. SK Pedagog České Budějovice / Jihočeský: SK Pedagog ČB / Jihočeský (oranžový)
  26. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (oranžový)
  27. Slovan J.Hradec: J.Hradec C (oranžový)
  28. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY A / Plzeňský (oranžový)
  29. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY B / Plzeňský (oranžový)
  30. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY C / Plzeňský (oranžový)
  31. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov (oranžový)
  32. TJ Tatran Střešovice: Střešovice (oranžový)
  33. Madeta České Budějovice: Užovky (oranžový)
  34. SK Hlincovka: Hlincovka A (oranžový)
  35. SK Hlincovka: Hlincovka B (oranžový)
  36. SK Hlincovka: Hlincovka C (oranžový)

  1. SK Volejbal Kolín: SK VolejbaL Kolín "A" (zelený)
  2. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (zelený)
  3. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "C" (zelený)
  4. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (zelený)
  5. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (zelený)
  6. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 3 (zelený)
  7. TJ Církvice / Středočeský kraj: TJ Církvice / Středočeský kraj (zelený)
  8. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (zelený)
  9. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (zelený)
  10. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 5 (zelený)
  11. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 6 (zelený)
  12. Brloh: Grizzly (zelený)
  13. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (zelený)
  14. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (zelený)
  15. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (zelený)
  16. SK Hlincovka: Hlincovka A (zelený)
  17. SK Hlincovka: Hlincovka B (zelený)
  18. SK Hlincovka: Hlincovka C (zelený)
  19. SK Hlincovka: Hlincovka D (zelený)
  20. SK Třebín: SK Třebín (zelený)

  1. SK Kometa praha: Kometa "B" (žlutý)
  2. SK Kometa praha: Kometa "A" (žlutý)
  3. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "A" (žlutý)
  4. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (žlutý)
  5. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (žlutý)
  6. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (žlutý)
  7. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 3 (žlutý)
  8. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (žlutý)
  9. ZŠ Březová/Karlovarsky: ZŠ Březová/Karlovarský (žlutý)
  10. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 1 (žlutý)
  11. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 2 (žlutý)
  12. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 3 (žlutý)
  13. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují A (žlutý)
  14. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují B (žlutý)
  15. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují C (žlutý)
  16. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují D (žlutý)
  17. SK Pedagog České Budějovice / Jihočeský: SK Pedagog ČB / Jihočeský (žlutý)
  18. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (žlutý)
  19. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY / Plzeňský (žlutý)
  20. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (žlutý)
  21. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (žlutý)
  22. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (žlutý)
  23. SK Hlincovka: Hlincovka A (žlutý)
  24. SK Hlincovka: Hlincovka B (žlutý)
  25. SK Hlincovka: Hlincovka C (žlutý)
  26. SK Hlincovka: Hlincovka D (žlutý)
  27. SK Hlincovka: Hlincovke E (žlutý)

  1. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (modrý chlapci)
  2. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (modrý chlapci)
  3. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (modrý chlapci)
  4. Kladno.volejbal.cz: Kladno.volejbal.cz (modrý chlapci)
  5. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK A (modrý chlapci)
  6. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK B (modrý chlapci)
  7. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK C (modrý chlapci)
  8. VK Benátky: VK Benátky nad Jizerou (modrý chlapci)
  9. Slovan J.Hradec: J.Hradec A (modrý chlapci)
  10. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (modrý chlapci)
  11. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (modrý chlapci)
  12. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (modrý chlapci)
  13. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (modrý chlapci)
  14. VK České Budějovice: VK České Budějovice A (modrý chlapci)
  15. VK České Budějovice: VK České Budějovice B (modrý chlapci)
  16. VK České Budějovice: VK České Budějovice C (modrý chlapci)
  17. VK České Budějovice: VK České Budějovice D (modrý chlapci)
  18. TJ KRALUPY, z.s. / STČ: Kralupy / STČ (modrý chlapci)

  1. SK Kometa praha: Kometa "A" (modrý dívky)
  2. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "A" (modrý dívky)
  3. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (modrý dívky)
  4. BVC Chodov: BVC Chodov 1 (modrý dívky)
  5. BVC Chodov: BVC Chodov 2 (modrý dívky)
  6. BVC Chodov: BVC Chodov 3 (modrý dívky)
  7. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (modrý dívky)
  8. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (modrý dívky)
  9. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 7 (modrý dívky)
  10. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 8 (modrý dívky)
  11. Slovan J.Hradec: J.Hradec A (modrý dívky)
  12. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (modrý dívky)
  13. Slovan J.Hradec: J.Hradec C (modrý dívky)
  14. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY / Plzeňský (modrý dívky)
  15. VKM RÉMA RK: VKM RÉMA RK (modrý dívky)
  16. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (modrý dívky)
  17. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (modrý dívky)
  18. TJ Tatran Střešovice: Střešovice A (modrý dívky)
  19. TJ Tatran Střešovice: Střešovice B (modrý dívky)
  20. TJ Tatran Střešovice: Střešovice C (modrý dívky)
  21. SK Hlincovka: Hlincovka A (modrý dívky)
  22. SK Hlincovka: Hlincovka B (modrý dívky)
  23. SK Třebín: SK Třebín (modrý dívky)
  24. SK Třebín: SK Třebín (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

December 2019

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS