Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Jindřichův Hradec červen 2019

Přihlašování na turnaj Jindřichův Hradec červen 2019 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. SK Kometa praha: Kometa "B" (žlutý)
  2. SK Kometa praha: Kometa "A" (žlutý)
  3. SK Kometa praha: Kometa "A" (oranžový)
  4. SK Kometa praha: Kometa "B" (oranžový)
  5. SK Kometa praha: Kometa "A" (červený)
  6. SK Kometa praha: Kometa "B" (červený)
  7. SK Kometa praha: Kometa "A" (modrý dívky)
  8. SK Kometa praha: Kometa "C" (oranžový)
  9. SK Kometa praha: Kometa "D" (oranžový)
  10. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "A" (žlutý)
  11. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (žlutý)
  12. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "A" (oranžový)
  13. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (oranžový)
  14. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "A" (červený)
  15. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (červený)
  16. SK Volejbal Kolín: SK VolejbaL Kolín "A" (zelený)
  17. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (zelený)
  18. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "C" (zelený)
  19. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (modrý chlapci)
  20. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "A" (modrý dívky)
  21. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín "B" (modrý dívky)
  22. VK Lvi Praha: VK Lvi Praha (oranžový)
  23. VK Lvi Praha: VK Lvi Praha (oranžový)
  24. VK Lvi Praha: VK Lvi Praha (oranžový)
  25. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (žlutý)
  26. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (žlutý)
  27. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (oranžový)
  28. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (červený)
  29. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (zelený)
  30. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (zelený)
  31. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 3 (zelený)
  32. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (modrý chlapci)
  33. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 3 (žlutý)
  34. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (červený)
  35. BVC Chodov: BVC Chodov 1 (oranžový)
  36. BVC Chodov: BVC Chodov 2 (oranžový)
  37. BVC Chodov: BVC Chodov 3 (oranžový)
  38. BVC Chodov: BVC Chodov 4 (oranžový)
  39. BVC Chodov: BVC Chodov 1 (červený)
  40. BVC Chodov: BVC Chodov 1 (modrý dívky)
  41. BVC Chodov: BVC Chodov 2 (modrý dívky)
  42. BVC Chodov: BVC Chodov 3 (modrý dívky)
  43. TJ Církvice / Středočeský kraj: TJ Církvice / Středočeský kraj (oranžový)
  44. TJ Církvice / Středočeský kraj: TJ Církvice / Středočeský kraj (zelený)
  45. TJ Církvice / Středočeský kraj: TJ Církvice / Středočeský kraj (oranžový)
  46. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (žlutý)
  47. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (oranžový)
  48. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (oranžový)
  49. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (oranžový)
  50. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (červený)
  51. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (červený)
  52. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (zelený)
  53. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (modrý chlapci)
  54. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr: Králův Dvůr (modrý dívky)
  55. Sokol Vršovice / Praha: Sokol Vršovice / Prha (oranžový)
  56. ZŠ Březová/Karlovarsky: ZŠ Březová/Karlovarský (žlutý)
  57. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (zelený)
  58. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (modrý dívky)
  59. TJ Energetik Chvaletice / Pardubický kraj: TJ Energetik Chvaletice/ Pardubický kraj (červený)
  60. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 1 (žlutý)
  61. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 2 (žlutý)
  62. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 3 (žlutý)
  63. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 4 (červený)
  64. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 5 (zelený)
  65. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 6 (zelený)
  66. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 7 (modrý dívky)
  67. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 8 (modrý dívky)
  68. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 9 (oranžový)
  69. Volejbal Tábor/JČ : Volejbal Tábor 10 (červený)
  70. Brloh: Grizzly (zelený)
  71. Brloh: Trojčata (oranžový)
  72. Brloh: Mývalové (červený)
  73. Kladno.volejbal.cz: Kladno.volejbal.cz (modrý chlapci)
  74. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují A (žlutý)
  75. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují B (žlutý)
  76. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují A (oranžový)
  77. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují A (červený)
  78. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují C (žlutý)
  79. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují D (žlutý)
  80. Volejbalové centrum nad Metují: Volejbalové centrum nad Metují B (červený)
  81. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK (oranžový)
  82. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK A (červený)
  83. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK B (červený)
  84. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK A (modrý chlapci)
  85. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK B (modrý chlapci)
  86. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK C (modrý chlapci)
  87. VK Benátky: VK Benátky nad Jizerou (modrý chlapci)
  88. SK Pedagog České Budějovice / Jihočeský: SK Pedagog ČB / Jihočeský (oranžový)
  89. SK Pedagog České Budějovice / Jihočeský: SK Pedagog ČB / Jihočeský (žlutý)
  90. Dukla Liberec: Dukla Liberec A (červený)
  91. Dukla Liberec: Dukla Liberec B (červený)
  92. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (žlutý)
  93. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (oranžový)
  94. Slovan J.Hradec: J.Hradec C (oranžový)
  95. Slovan J.Hradec: J.Hradec A (červený)
  96. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (červený)
  97. Slovan J.Hradec: J.Hradec A (modrý dívky)
  98. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (modrý dívky)
  99. Slovan J.Hradec: J.Hradec C (modrý dívky)
  100. Slovan J.Hradec: J.Hradec A (modrý chlapci)
  101. Slovan J.Hradec: J.Hradec C (červený)
  102. Slovan J.Hradec: J.Hradec B (modrý chlapci)
  103. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY / Plzeňský (žlutý)
  104. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY A / Plzeňský (oranžový)
  105. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY B / Plzeňský (oranžový)
  106. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY C / Plzeňský (oranžový)
  107. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY / Plzeňský (modrý dívky)
  108. SK VOLEJBAL KLATOVY / Plzeňský: KLATOVY / Plzeňský (červený)
  109. VKM RÉMA RK: VKM RÉMA RK (modrý dívky)
  110. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (žlutý)
  111. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (žlutý)
  112. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (žlutý)
  113. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov (oranžový)
  114. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (červený)
  115. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (červený)
  116. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (červený)
  117. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (zelený)
  118. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (zelený)
  119. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (zelený)
  120. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (modrý chlapci)
  121. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (modrý chlapci)
  122. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (modrý chlapci)
  123. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (modrý dívky)
  124. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov D (červený)
  125. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (modrý dívky)
  126. TJ Tatran Střešovice: Střešovice (oranžový)
  127. TJ Tatran Střešovice: Střešovice (červený)
  128. TJ Tatran Střešovice: Střešovice A (modrý dívky)
  129. TJ Tatran Střešovice: Střešovice B (modrý dívky)
  130. TJ Tatran Střešovice: Střešovice C (modrý dívky)
  131. Madeta České Budějovice: Užovky (oranžový)
  132. Madeta České Budějovice: Madetky A (červený)
  133. Madeta České Budějovice: Madetky B (červený)
  134. Madeta České Budějovice: Madetky C (červený)
  135. SK Hlincovka: Hlincovka A (žlutý)
  136. SK Hlincovka: Hlincovka B (žlutý)
  137. SK Hlincovka: Hlincovka C (žlutý)
  138. SK Hlincovka: Hlincovka D (žlutý)
  139. SK Hlincovka: Hlincovka A (oranžový)
  140. SK Hlincovka: Hlincovka B (oranžový)
  141. SK Hlincovka: Hlincovka C (oranžový)
  142. SK Hlincovka: Hlincovka A (červený)
  143. SK Hlincovka: Hlincovka B (červený)
  144. SK Hlincovka: Hlincovka C (červený)
  145. SK Hlincovka: Hlincovka D (červený)
  146. SK Hlincovka: Hlincovka E (červený)
  147. SK Hlincovka: Hlincovka A (zelený)
  148. SK Hlincovka: Hlincovka B (zelený)
  149. SK Hlincovka: Hlincovka C (zelený)
  150. SK Hlincovka: Hlincovka D (zelený)
  151. SK Hlincovka: Hlincovka A (modrý dívky)
  152. SK Hlincovka: Hlincovka B (modrý dívky)
  153. SK Hlincovka: Hlincovke E (žlutý)
  154. SK Třebín: SK Třebín (zelený)
  155. SK Třebín: SK Třebín (modrý dívky)
  156. SK Třebín: SK Třebín (modrý dívky)
  157. VK České Budějovice: VK České Budějovice A (modrý chlapci)
  158. VK České Budějovice: VK České Budějovice B (modrý chlapci)
  159. VK České Budějovice: VK České Budějovice C (modrý chlapci)
  160. VK České Budějovice: VK České Budějovice D (modrý chlapci)
  161. TJ KRALUPY, z.s. / STČ: Kralupy / STČ (modrý chlapci)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

October 2019

Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS