Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Jindřichův Hradec červen 2018

Přihlašování na turnaj Jindřichův Hradec červen 2018 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (červený)
  2. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (červený)
  3. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (červený)
  4. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 4 (červený)
  5. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 5 (červený)
  6. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 6 (červený)
  7. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (červený)
  8. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (červený)
  9. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (červený)
  10. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (červený)
  11. Sportovní klub Šťáhlavy: SK Šťáhlavy A/ Plzeňský (červený)
  12. Sportovní klub Šťáhlavy: SK Šťáhlavy B/ Plzeňský (červený)
  13. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (červený)
  14. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (červený)
  15. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (červený)
  16. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov D (červený)
  17. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov E (červený)
  18. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (červený)
  19. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA B (červený)
  20. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA C (červený)
  21. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA E (červený)
  22. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK (červený)
  23. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 1 (červený)
  24. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 2 (červený)
  25. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 3 (červený)
  26. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 4 (červený)
  27. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 5 (červený)
  28. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor D/Jihočeský kraj (červený)
  29. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor G/Jihočeský kraj (červený)
  30. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec (červený)
  31. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec B (červený)
  32. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec C (červený)
  33. SK HLINCOVKA: HLINCOVKA D (červený)
  34. VK CEZ CB: Madetky A (červený)
  35. TJ Církvice/Středočeský: TJ Církvice (červený)
  36. VK Třebíč: VK Třebíč 1 (červený)
  37. VK Třebíč: VK Třebíč 2 (červený)
  38. VK Třebíč: VK Třebíč 3 (červený)
  39. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno (červený)

  1. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (oranžový)
  2. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (oranžový)
  3. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (oranžový)
  4. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 4 (oranžový)
  5. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 5 (oranžový)
  6. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 6 (oranžový)
  7. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (oranžový)
  8. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (oranžový)
  9. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (oranžový)
  10. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (oranžový)
  11. Hrotovice: Hrotovice / Vysočina (oranžový)
  12. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (oranžový)
  13. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (oranžový)
  14. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (oranžový)
  15. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (oranžový)
  16. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (oranžový)
  17. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (oranžový)
  18. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA D (oranžový)
  19. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK A (oranžový)
  20. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK B (oranžový)
  21. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK A (oranžový)
  22. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK B (oranžový)
  23. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK C (oranžový)
  24. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK D (oranžový)
  25. Brloh: Brloh A (oranžový)
  26. Brloh: Brloh B (oranžový)
  27. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor B/Jihočeský kraj (oranžový)
  28. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor C/Jihočeský kraj (oranžový)
  29. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec (oranžový)
  30. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec B (oranžový)
  31. SK HLINCOVKA: HLINCOVKA B (oranžový)
  32. SK HLINCOVKA: HLINCOVKA C (oranžový)
  33. VK CEZ CB: Užovky CB (oranžový)
  34. VK CEZ CB: Ještěrky CB (oranžový)
  35. SK Třebín: SK Třebín (oranžový)
  36. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: Tygři (oranžový)
  37. TJ Církvice/Středočeský: TJ Církvice (oranžový)
  38. VK Třebíč: VK Třebíč (oranžový)
  39. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno A (oranžový)
  40. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno B (oranžový)

  1. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (zelený)
  2. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (zelený)
  3. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (zelený)
  4. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 4 (zelený)
  5. Hrotovice: Hrotovice / Vysočina (zelený)
  6. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (zelený)
  7. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (zelený)
  8. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany (zelený)
  9. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (zelený)
  10. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (zelený)
  11. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (zelený)
  12. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA B (zelený)
  13. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA C (zelený)
  14. SK Třebín: SK Třebín A (zelený)
  15. SK Třebín: SK Třebín B (zelený)
  16. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: Masters (zelený)
  17. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: Hammers (zelený)
  18. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno (zelený)

  1. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (žlutý)
  2. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (žlutý)
  3. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (žlutý)
  4. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 4 (žlutý)
  5. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 5 (žlutý)
  6. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (žlutý)
  7. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (žlutý)
  8. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (žlutý)
  9. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (žlutý)
  10. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (žlutý)
  11. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (žlutý)
  12. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (žlutý)
  13. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (žlutý)
  14. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA B (žlutý)
  15. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA C (žlutý)
  16. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK (žlutý)
  17. REMA Rychnov nad Kněžnou: RÉMA Rychnov nad Kněžnou (žlutý)
  18. Brloh: Brloh A (žlutý)
  19. Brloh: Brloh B (žlutý)
  20. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor A/Jihočeský kraj (žlutý)
  21. SK Pedagog: Tygříci (žlutý)
  22. SK HLINCOVKA: HLINCOVKA D (žlutý)
  23. SK Třebín: SK Třebín (žlutý)
  24. TJ Církvice/Středočeský: TJ Církvice (žlutý)
  25. VK Třebíč: VK Třebíč (žlutý)

  1. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov (modrý chlapci)
  2. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK A (modrý chlapci)
  3. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK B (modrý chlapci)
  4. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec (modrý chlapci)
  5. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: VK ČB A (modrý chlapci)
  6. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: VK ČB B (modrý chlapci)
  7. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: VK ČB C (modrý chlapci)
  8. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: VK ČB D (modrý chlapci)

  1. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (modrý dívky)
  2. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (modrý dívky)
  3. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (modrý dívky)
  4. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (modrý dívky)
  5. Hrotovice: Hrotovice / Vysočina (modrý dívky)
  6. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (modrý dívky)
  7. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (modrý dívky)
  8. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany (modrý dívky)
  9. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov (modrý dívky)
  10. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (modrý dívky)
  11. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA B (modrý dívky)
  12. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA C (modrý dívky)
  13. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor E/Jihočeský kraj (modrý dívky)
  14. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor F/Jihočeský kraj (modrý dívky)
  15. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec A (modrý dívky)
  16. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec B (modrý dívky)
  17. TJ Lázně Bělohrad z.s./Královéhradecký: Lázně Bělohrad - ATTALI (modrý dívky)
  18. TJ Lázně Bělohrad z.s./Královéhradecký: Lázně Bělohrad - FIGO (modrý dívky)
  19. VK CEZ CB: VK CB A dívky (modrý dívky)
  20. VK CEZ CB: VK CB B dívky (modrý dívky)
  21. VK CEZ CB: VK CB C dívky (modrý dívky)
  22. SK Třebín: SK Třebín A (modrý dívky)
  23. SK Třebín: SK Třebín B (modrý dívky)
  24. VK Třebíč: VK Třebíč 1 (modrý dívky)
  25. VK Třebíč: VK Třebíč 2 (modrý dívky)
  26. TJ Slavia Hradec Králové: TJ Slavia Hradec Králové "A (modrý dívky)
  27. TJ Slavia Hradec Králové: TJ Slavia Hradec Králové "B (modrý dívky)
  28. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno A (modrý dívky)
  29. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno B (modrý dívky)
  30. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno C (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

February 2020

Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS