Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Brno červen 2019

Přihlašování na turnaj Brno červen 2019 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (červený)
  2. TJ Orion Praha: Orion A (červený)
  3. TJ Orion Praha: Orion B (červený)
  4. TJ Orion Praha: Orion C (červený)
  5. TJ Orion Praha: Orion D (červený)
  6. TJ Svitavy/Pardubický kraj: TJ Svitavy (červený)
  7. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun A (červený)
  8. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun B (červený)
  9. Hrotovice Vysočina: Hrotovice Vysočina (červený)
  10. Orel Křenovice: Orel Křenovice (červený)
  11. VK Přímětice: VK Přímětice C1 (červený)
  12. VK Přímětice: VK Přímětice C2 (červený)
  13. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno C1 (červený)
  14. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla / Zlínský (červený)
  15. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště A (červený)
  16. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště B (červený)
  17. Lokomotiva FOSFA Břeclav: Lokomotiva FOSFA Břeclav (červený)
  18. VK KP Brno: VK KP Brno C1 (červený)
  19. VK KP Brno: VK KP Brno C2 (červený)
  20. TJ Církvice / Středočeský kraj: TJ Církvice / Středočeský kraj (červený)
  21. Slovácká Slavia Uh.Hradiště: Slov.Savia Uh.Hradiště / Zlínský (červený)
  22. Slovácká Slavia Uh.Hradiště: Slov.Slavia UH.Hradiště/Zlínský (červený)
  23. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 1 (červený)
  24. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 2 (červený)
  25. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 3 (červený)
  26. TJ Hlučín: TJ Hlučín (červený)
  27. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK Vlci (červený)
  28. Blue Volley Ostrava: Ostraváček (červený)

  1. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec A (oranžový)
  2. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec B (oranžový)
  3. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec C (oranžový)
  4. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlume D (oranžový)
  5. TJ Orion Praha: Orion A (oranžový)
  6. TJ Orion Praha: Orion B (oranžový)
  7. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun A (oranžový)
  8. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun B (oranžový)
  9. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun C (oranžový)
  10. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha (oranžový)
  11. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 1 (oranžový)
  12. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 2 (oranžový)
  13. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno O1 (oranžový)
  14. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště (oranžový)
  15. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (oranžový)
  16. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (oranžový)
  17. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (oranžový)
  18. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Slovácká Slávia Uherské Hradiště 1 (oranžový)
  19. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Slovácká Slávia Uherské Hradiště 2 (oranžový)
  20. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Slovácká Slávia Uherské Hradiště 3 (oranžový)
  21. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla / Zlínský (oranžový)
  22. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště A (oranžový)
  23. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště B (oranžový)
  24. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště C (oranžový)
  25. Lokomotiva FOSFA Břeclav: Lokomotiva FOSFA Břeclav (oranžový)
  26. TJ Tesla Brno z.s.: Tesla Brno O1 (oranžový)
  27. VK KP Brno: VK KP Brno O1 (oranžový)
  28. VK KP Brno: VK KP Brno O2 (oranžový)
  29. VK KP Brno: VK KP Brno O3 (oranžový)
  30. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK Draci (oranžový)
  31. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK Kornouti (oranžový)
  32. Blue Volley Ostrava: Ostraváček "A" (oranžový)
  33. Blue Volley Ostrava: Ostraváček "B" (oranžový)
  34. VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice/Moravskoslezský kraj (oranžový)

  1. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (zelený)
  2. TJ Orion Praha: Orion A (zelený)
  3. TJ Orion Praha: Orion B (zelený)
  4. TJ Orion Praha: Orion C (zelený)
  5. Tělovýchovná jednota Slovácká Slavia: Slovácká Slavia Uherské Hradiště (zelený)
  6. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 1 (zelený)
  7. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 2 (zelený)
  8. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 3 (zelený)
  9. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (zelený)
  10. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice Z1 (zelený)
  11. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla 1 / Zlínský (zelený)
  12. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla 2 / Zlínský (zelený)
  13. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště (zelený)
  14. Lokomotiva FOSFA Břeclav: Lokomotiva FOSFA Břeclav (zelený)
  15. TJ Sokol Šlapanice: TJ Sokol Šlapanice/Jihomoravský (zelený)
  16. TJ Tesla Brno z.s.: Tesla Brno Z1 (zelený)
  17. VK KP Brno: VK KP Brno Z2 (zelený)
  18. VK KP Brno: VK KP Brno Z1 (zelený)
  19. VK KP Brno: VK KP Brno Z3 (zelený)
  20. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 4 (zelený)
  21. Green Volley Beskydy/MSK: Green Volley Beskydy A (zelený)
  22. Green Volley Beskydy/MSK: Green Volley Beskydy B (zelený)
  23. ŠSK Bílovec: Bílovec A (zelený)
  24. ŠSK Bílovec: Bílovec B (zelený)
  25. ŠSK Bílovec: Bílovec (zelený)
  26. VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice/Moravskoslezský kraj (zelený)

  1. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec A (žlutý)
  2. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec B (žlutý)
  3. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec C (žlutý)
  4. TJ Svitavy/Pardubický kraj: TJ Svitavy (žlutý)
  5. Orel Křenovice: Orel Křenovice (žlutý)
  6. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 1 (žlutý)
  7. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 2 (žlutý)
  8. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (žlutý)
  9. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice L1 (žlutý)
  10. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice L2 (žlutý)
  11. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice L3 (žlutý)
  12. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice L4 (žlutý)
  13. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Slovácká Slávia Uherské Hradiště (žlutý)
  14. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla1 / Zlínský (žlutý)
  15. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla 2 /Zlínský (žlutý)
  16. Lokomotiva FOSFA Břeclav: Lokomotiva FOSFA Břeclav (žlutý)
  17. TJ Tesla Brno z.s.: Tesla Brno L1 (žlutý)
  18. VK KP Brno: VK KP Brno L1 (žlutý)
  19. VK KP Brno: VK KP Brno L2 (žlutý)
  20. VK KP Brno: VK KP Brno L3 (žlutý)
  21. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK Papoušci (žlutý)
  22. Blue Volley Ostrava: Ostraváček (žlutý)

  1. TJ Orion Praha: Orion (modrý chlapci)
  2. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno M1 (modrý chlapci)
  3. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno M2 (modrý chlapci)
  4. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno M3 (modrý chlapci)
  5. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice M5 (modrý chlapci)
  6. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice M2 (modrý chlapci)
  7. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště (modrý chlapci)
  8. TJ Tesla Brno z.s.: Tesla Brno M1 (modrý chlapci)
  9. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 6 (modrý chlapci)
  10. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK A (modrý chlapci)
  11. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK B (modrý chlapci)
  12. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK C (modrý chlapci)
  13. TJ Sokol Velké Heraltice: TJ Sokol Velké Heraltice (modrý chlapci)
  14. Green Volley Beskydy/MSK: Green Volley Beskydy (modrý chlapci)

  1. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (modrý dívky)
  2. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec A (modrý dívky)
  3. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec B (modrý dívky)
  4. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec C (modrý dívky)
  5. TJ Orion Praha: Orion A (modrý dívky)
  6. TJ Orion Praha: Orion B (modrý dívky)
  7. Tělovýchovná jednota Slovácká Slavia: Slovácká Slavia Uherské Hradiště (modrý dívky)
  8. Hrotovice Vysočina: Hrotovice Vysočina (modrý dívky)
  9. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč (modrý dívky)
  10. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (modrý dívky)
  11. TJ Tesla Brno z.s.: KP Milénova M1 (modrý dívky)
  12. VK KP Brno: VK KP Brno M1 (modrý dívky)
  13. VK KP Brno: VK KP Brno M2 (modrý dívky)
  14. VK KP Brno: VK KP Brno M3 (modrý dívky)
  15. VK Austin Vsetín / Zlín: VK Austin Vsetín / zlínský (modrý dívky)
  16. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 5 (modrý dívky)
  17. DDM Brno: DDM Brno M1 (modrý dívky)
  18. DDM Brno: DDM Brno M2 (modrý dívky)
  19. TJ Hlučín: TJ Hlučín A (modrý dívky)
  20. TJ Hlučín: TJ Hlučín B (modrý dívky)
  21. VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice/Moravskoslezský kraj (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

November 2020

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS