Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Brno červen 2019

Přihlašování na turnaj Brno červen 2019 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (červený)
  2. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (zelený)
  3. VK AŠ Kvasiny: VK AŠ Kvasiny (modrý dívky)
  4. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec A (žlutý)
  5. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec B (žlutý)
  6. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec C (žlutý)
  7. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec A (oranžový)
  8. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec B (oranžový)
  9. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec C (oranžový)
  10. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlume D (oranžový)
  11. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec A (modrý dívky)
  12. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec B (modrý dívky)
  13. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou/Královéhradecký: Chlumec C (modrý dívky)
  14. TJ Orion Praha: Orion A (oranžový)
  15. TJ Orion Praha: Orion B (oranžový)
  16. TJ Orion Praha: Orion A (červený)
  17. TJ Orion Praha: Orion B (červený)
  18. TJ Orion Praha: Orion C (červený)
  19. TJ Orion Praha: Orion D (červený)
  20. TJ Orion Praha: Orion A (zelený)
  21. TJ Orion Praha: Orion B (zelený)
  22. TJ Orion Praha: Orion C (zelený)
  23. TJ Orion Praha: Orion (modrý chlapci)
  24. TJ Orion Praha: Orion A (modrý dívky)
  25. TJ Orion Praha: Orion B (modrý dívky)
  26. Tělovýchovná jednota Slovácká Slavia: Slovácká Slavia Uherské Hradiště (zelený)
  27. Tělovýchovná jednota Slovácká Slavia: Slovácká Slavia Uherské Hradiště (modrý dívky)
  28. TJ Svitavy/Pardubický kraj: TJ Svitavy (žlutý)
  29. TJ Svitavy/Pardubický kraj: TJ Svitavy (červený)
  30. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun A (červený)
  31. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun B (červený)
  32. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun A (oranžový)
  33. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun B (oranžový)
  34. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun C (oranžový)
  35. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun A (žlutý)
  36. VO TJ Lanškroun / Pardubický kraj: VK Lanškroun B (žlutý)
  37. TJ Žichlínek /Pardubický: TJ Žichlínek/ Pardubický kraj (modrý dívky)
  38. Hrotovice Vysočina: Hrotovice Vysočina (červený)
  39. Hrotovice Vysočina: Hrotovice Vysočina (modrý dívky)
  40. Orel Křenovice: Orel Křenovice (žlutý)
  41. Orel Křenovice: Orel Křenovice (červený)
  42. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha (oranžový)
  43. VK Přímětice: VK Přímětice C1 (červený)
  44. VK Přímětice: VK Přímětice C2 (červený)
  45. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 1 (žlutý)
  46. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 2 (žlutý)
  47. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 1 (oranžový)
  48. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 2 (oranžový)
  49. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 1 (zelený)
  50. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 2 (zelený)
  51. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč 3 (zelený)
  52. VK Třebíč, z.s. / Vysočina: VK Třebíč (modrý dívky)
  53. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno M1 (modrý chlapci)
  54. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno M2 (modrý chlapci)
  55. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno M3 (modrý chlapci)
  56. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno C1 (červený)
  57. SK VOLEJBAL BRNO/Jihomoravský kraj: SK Volejbal Brno O1 (oranžový)
  58. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště (oranžový)
  59. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (žlutý)
  60. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (oranžový)
  61. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (oranžový)
  62. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (oranžový)
  63. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (zelený)
  64. TJ Nivnice: TJ Nivnice/Zlínský (modrý dívky)
  65. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice M5 (modrý chlapci)
  66. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice Z1 (zelený)
  67. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice L1 (žlutý)
  68. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice L2 (žlutý)
  69. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice L3 (žlutý)
  70. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice L4 (žlutý)
  71. VK Znojmo - Přímětice: VK Znojmo - Přímětice M2 (modrý chlapci)
  72. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Slovácká Slávia Uherské Hradiště 1 (oranžový)
  73. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Slovácká Slávia Uherské Hradiště 2 (oranžový)
  74. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Slovácká Slávia Uherské Hradiště 3 (oranžový)
  75. Slovácká Slávia Uherské Hradiště: Slovácká Slávia Uherské Hradiště (žlutý)
  76. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla1 / Zlínský (žlutý)
  77. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla 2 /Zlínský (žlutý)
  78. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla / Zlínský (oranžový)
  79. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla / Zlínský (červený)
  80. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla 1 / Zlínský (zelený)
  81. VK Napajedla/ Zlínský: VK Napajedla 2 / Zlínský (zelený)
  82. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště (modrý chlapci)
  83. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště (zelený)
  84. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště A (červený)
  85. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště B (červený)
  86. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště A (oranžový)
  87. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště B (oranžový)
  88. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: TJ Sokol Mn.Hradiště C (oranžový)
  89. Lokomotiva FOSFA Břeclav: Lokomotiva FOSFA Břeclav (žlutý)
  90. Lokomotiva FOSFA Břeclav: Lokomotiva FOSFA Břeclav (oranžový)
  91. Lokomotiva FOSFA Břeclav: Lokomotiva FOSFA Břeclav (červený)
  92. Lokomotiva FOSFA Břeclav: Lokomotiva FOSFA Břeclav (zelený)
  93. TJ Tesla Brno z.s.: Tesla Brno O1 (oranžový)
  94. TJ Sokol Šlapanice: TJ Sokol Šlapanice/Jihomoravský (zelený)
  95. TJ Tesla Brno z.s.: Tesla Brno Z1 (zelený)
  96. TJ Tesla Brno z.s.: Tesla Brno M1 (modrý chlapci)
  97. TJ Tesla Brno z.s.: KP Milénova M1 (modrý dívky)
  98. VK KP Brno: VK KP Brno L1 (žlutý)
  99. VK KP Brno: VK KP Brno L2 (žlutý)
  100. VK KP Brno: VK KP Brno O1 (oranžový)
  101. VK KP Brno: VK KP Brno C1 (červený)
  102. VK KP Brno: VK KP Brno Z2 (zelený)
  103. VK KP Brno: VK KP Brno M1 (modrý dívky)
  104. VK KP Brno: VK KP Brno M2 (modrý dívky)
  105. VK KP Brno: VK KP Brno O2 (oranžový)
  106. VK KP Brno: VK KP Brno C2 (červený)
  107. VK KP Brno: VK KP Brno L3 (žlutý)
  108. VK KP Brno: VK KP Brno O3 (oranžový)
  109. VK KP Brno: VK KP Brno Z1 (zelený)
  110. VK KP Brno: VK KP Brno M3 (modrý dívky)
  111. VK KP Brno: VK KP Brno Z3 (zelený)
  112. TJ Církvice / Středočeský kraj: TJ Církvice / Středočeský kraj (červený)
  113. Slovácká Slavia Uh.Hradiště: Slov.Savia Uh.Hradiště / Zlínský (červený)
  114. Slovácká Slavia Uh.Hradiště: Slov.Slavia UH.Hradiště/Zlínský (červený)
  115. VK Austin Vsetín / Zlín: VK Austin Vsetín / zlínský (modrý dívky)
  116. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 1 (červený)
  117. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 2 (červený)
  118. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 3 (červený)
  119. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 4 (zelený)
  120. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 5 (modrý dívky)
  121. VSC Zlín / Zlínský: Zlín 6 (modrý chlapci)
  122. DDM Brno: DDM Brno M1 (modrý dívky)
  123. DDM Brno: DDM Brno M2 (modrý dívky)
  124. TJ Hlučín: TJ Hlučín (červený)
  125. TJ Hlučín: TJ Hlučín A (modrý dívky)
  126. TJ Hlučín: TJ Hlučín B (modrý dívky)
  127. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK Papoušci (žlutý)
  128. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK Draci (oranžový)
  129. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK Kornouti (oranžový)
  130. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK Ještěři (červený)
  131. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK Vlci (červený)
  132. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK A (modrý chlapci)
  133. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK B (modrý chlapci)
  134. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK C (modrý chlapci)
  135. TJ Sokol Velké Heraltice: TJ Sokol Velké Heraltice (modrý chlapci)
  136. Blue Volley Ostrava: Ostraváček (žlutý)
  137. Blue Volley Ostrava: Ostraváček "A" (oranžový)
  138. Blue Volley Ostrava: Ostraváček "B" (oranžový)
  139. Blue Volley Ostrava: Ostraváček (červený)
  140. Happy sport Opava: Happy sport Opava (oranžový)
  141. Green Volley Beskydy/MSK: Green Volley Beskydy (modrý chlapci)
  142. Green Volley Beskydy/MSK: Green Volley Beskydy A (zelený)
  143. Green Volley Beskydy/MSK: Green Volley Beskydy B (zelený)
  144. ŠSK Bílovec: Bílovec A (zelený)
  145. ŠSK Bílovec: Bílovec B (zelený)
  146. ŠSK Bílovec: Bílovec (zelený)
  147. VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice/Moravskoslezský kraj (oranžový)
  148. VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice/Moravskoslezský kraj (zelený)
  149. VK Raškovice/Moravskoslezský kraj: VK Raškovice/Moravskoslezský kraj (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

May 2019

Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:

Generální partner LOGO: Sport2life

LOGO: Uniqa LOGO: KV Řezáč LOGO: Sportovní Agentura LOGO: IDnes LOGO: MF DNES LOGO: Gala LOGO: MŠMT LOGO: Mizuno LOGO: ČEPS