Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu

Minivolejbal za sportem v Hradci Králové  •  19. září 2014

V nově zrekonstruovaného areálu Slavia proběhl 13.9. turnaj v minivolejbalu. Ve dvou kategoriích (modrá, oranžová) bylo přihlášeno 16 týmů. Turnaj byl rozdělen do dvou částí. Od 11. hodin byly rozehrány základní skupiny. V odpoledních hodinách se družstva srovnala do výkonnostních finálových skupin. Souběžně probíhal turnaj starších žákyň.

Součástí turnaje byl doprovodný program pro děti. Mladí návštěvníci si mohli vyzkoušet beachvolejbal, házení na koš, překážkovou dráhu a skákací hrad.

Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení za účasti primátora města Hradec Králové Zdeňka Finka a prezidenta Hradeckých basketbalových lvic Miroslava Volejníka. Celkovými vítězi obou kategorií se stali domácí hráči Slavie. Každé družstvo obdrželo diplom, cenu a sladkost. Nejlepší týmy obdržely speciální minivolejbalové medaile.